Śmieszne tematy do rozmowy

0
4863

Znalezienie śmiesznego tematu do rozmowy zależne będzie od tego, z kim rozmawiamy. Jeśli osoba, z którą rozmawiamy ma poczucie humoru to można ubawić się ze wszystkiego, ale jeśli go nie ma to nawet najbardziej wytrwałe próby nic nie dadzą i nie uda nam się porozmawiać. Właściwie to można powiedzieć, że jeśli ktoś ma takie smutne podejście do życia to lepiej żeby z nim w ogóle nie rozmawiać, bo takie osoby powodują, że czujemy się źle.

Jeśli chodzi o śmieszne tematy to wystarczy porozmawiać o politykach. To temat rzeka, ale trzeba uważać żeby druga strona się nie obraziła, bo ten polityk jest jej ulubionym. Jeśli mamy się z czegoś śmiać to jest potrzebna otwartość, a wtedy każdy może nas rozśmieszyć. Jeśli mamy jakieś kompleksy i ktoś się do nich odwoła to może już śmiesznie nie być, chyba, że sami się z tego śmiejemy. Czy dużo jest takich osób? Niestety nie i trzeba mieć tego świadomość, jeśli dobieramy tematy na rozmowę.

W Internecie możemy znaleźć tematy, które są śmieszne, ale tak jak jest napisane wyżej jednych to może śmieszyć, a drugich nie. Najlepiej jest podczas rozmowy zbadać osobę, na jakim poziomie śmiania się ze wszystkiego jest. Jeśli to wysoki poziom to można brać pod uwagę wszystkie możliwe tematy, jakie nam przyjdą do głowy. Najważniejsze jest przecież to żebyśmy mogli się bardzo dobrze bawić. Wtedy będziemy na pewno o wiele bardziej szczęśliwi, bo bez śmiechu nie ma życia.

Wybór śmiesznych tematów

Najłatwiej jest znaleźć jakieś śmieszne tematy, kiedy coś nas łączy. Możemy chodzić do tej samej szkoły i wtedy śmiejemy się z lekcji z jakimś nauczycielem. Możemy pracować w tym samym miejscu i wtedy siejemy się z kogoś, kto tam pracuje. Jeśli mamy wspólne zainteresowania, albo lubimy te same filmy to można je oglądać w nieskończoność. Właśnie tak to wygląda, że trzeb znaleźć kogoś odpowiedniego żeby można było dobrze się bawić.

Czasami trzeba się trochę wysilić żebyśmy znaleźli wspólny język, ale później już jest o wiele łatwiej. Nie można wszystkiego w życiu brać na poważnie, bo nasze życie będzie bardzo nudne. Trzeba się śmiać, bo to zdrowie, a nie każdy ma go aż tak dużo. Im więcej się śmiejemy tym lepiej patrzymy na otaczający nas świat. Szukajmy tak długo wspólnych i zabawnych tematów aż wreszcie na coś trafimy. Jeśli nie to trzeba zmienić osobę do dyskusji.
Wtedy szanse są o wiele większe, bo może nas poprzedni rozmówca po prostu poczucia humoru nie miał. Zdarza się tak bardzo często, dlatego musimy być tego świadomi, a nie będziemy tym w ogóle zaskoczeni.

[Głosów:10    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here