Jak podniecić chłopaka przez sms?

0
17873

Nie trzeba być wybitnym pisarzem żeby stworzyć taką treść dla chłopaka, która może go podniecić. Wystarczy kilka słów w smsach żeby już poczuł się podniecony. Tak to właśnie na chłopaków działa i trzeba to wykorzystywać na każdy możliwy sposób. Wystarczy napisać chłopakowi, co chcemy z nim zrobić, jeśli nas odwiedzi. Na pewno to bardzo dobrze na niego podziała. Takie smsy są naprawdę potrzebne w każdym związku, ale wiele kobiet o tym zapomina.

Naprawdę nie trzeba robić tego często, bo wtedy może się to znudzić, ale raz na jakiś czas na pewno się przyda. Można rozpalić jego zmysły i na pewno będzie wtedy o wiele chętniej do nas przyjeżdżał. Czasami trzeba trochę dać od siebie i smsy idealnie się do tego nadają. O wiele częściej chłopaki piszą smsy niż dziewczyny. Chłopak wie, jakie ma potrzeby i nie wstydzi się o tym pisać. Może robić to bardzo często, ale z kobietami jest już o wiele gorzej.

Często wstydzą się żeby nie został posądzone o to, że są łatwe. Naprawdę nikt tak nie pomyśli, bo jeśli jesteśmy w związku to trzeba korzystać z okazji i robić wszystko żeby ten związek trwał wiecznie. W smsach można opisywać swoje fantazje erotyczne. To dobry sposób na podgrzanie atmosfery. Dobrym pomysłem będzie dodanie jakiegoś pikantnego zdjęcia. To wszystko jest jak najbardziej potrzebne i dziewczyny same się o tym przekonają. Zobaczą jak chłopak będzie z tego powodu zadowoleni. Taka mała rzecz, a tak bardzo cieszy? Jak widać właśnie tak to wygląda?

Wysyłamy smsy

Trzeba będzie najpierw zbadać na ile możemy sobie pozwolić. Może mamy akurat takiego pecha, że nasz chłopak taki smsów nie lubi? To byłaby wielka tragedia i zapewne można znaleźć jeden przypadek na milion, który ma takie podeście do tego tematu. Wysyłamy najpierw krótkie smsy i badamy jak to wszystko wygląda. Jeśli odpisuje nam i czytamy, że mu się to podoba to nie pozostaje nam nic innego jak zacząć pisać jeszcze bardziej ostre smsy.

To my decydujemy, co ma się w nich znaleźć, dlatego zastanówmy się czy mamy jakiś pomysł na smsa. Jeśli nie to zawsze można odwiedzić jakieś forum gdzie dziewczyny bardzo dokładnie opisują, co rozgrzewa ich facetów. Możemy to zastosować również w naszym związku.
Czasami nawet związku, które przezywają kryzys rozpalają się na nowo przez te krótkie i niepozorne wiadomość sms. Czy warto spróbować tego u nas? Oczywiście, że tak, bo przecież niczym nie ryzykujemy, a możemy zyskać naprawdę bardzo dużo. Dawniej trzeba było dzwonić, a dzisiaj można to zrobić łatwiej i bez skrepowania wysyłając smsa.

[Głosów:110    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here