Jak pisać do dziewczyny?

0
2116

Dziewczyny są dzisiaj o wiele bardziej wymagające, dlatego trzeba wiedzieć jak zacząć rozmowę. Najczęściej rozmowa kończy się po: część, co u ciebie?, Jak masz na imię? Skąd jesteś? To są takie pytania, które zadają wszyscy. Tylko czy ma znaczenie skąd taka osoba jest skoro nie będziemy jej nigdy widzieć? Mówimy tutaj przecież o rozmowę przez Internet. Takich znajomości, które zakończą się po kilku czy kilkunastu minutach przeżyjemy wiele.

Nauczymy się przy okazji jak rozmawiać z dziewczynami. Problem polega jednak na tym, że większość facetów myśli tylko o seksie. Ten temat ich interesuje i żaden inny. Z drugiej strony są dziewczyny, które chcą rozmawiać o czymś innym. Seks oczywiście jest dla nich ważny, ale nie może to być jedyny temat, jaki będzie poruszany. Jeśli wchodzimy na czat i dziewczyna bardzo chętnie nam w pierwszych zdaniach odpowiada na pytania związane z seksem to mamy ogromną szansę na to, że to jednak jest chłopak, który robi sobie z nas żarty.

Rozmawiając z osobami nieznajomymi trzeba być ostrożnym. Tylko wtedy mamy szanse na to, że poznamy kogoś właściwego. Nie podajemy od razu osobom nieznajomym numeru telefonu czy nie podajemy imiennie i nazwiska. To zbyt niebezpieczne tym bardziej, że rozmowa może za dwie minuty się zakończyć. Musimy pamiętać o tym, że na czat wchodzą bardzo często dziewczyny, które chcą się czegoś dowiedzieć, chcą porozmawiać o swoich problemach.
My oczywiście możemy to wykorzystać, ale trzeba uważnie czytać to, co piszą i odpowiadać na ich pytania. Wtedy będą nam bardziej ufały i są większe szanse, że ta znajomość nie zakończy się jedynie w Internecie.

Szukamy dziewczyny do ciekawej rozmowy

Najlepiej jest dopasować sobie dziewczynę pod względem wieku do siebie. Jeśli będzie starsza to i tak nie chce z nami rozmawiać, a jeśli jest młodsza to my nie mamy, o czym z nią rozmawiać. Jeśli będzie to rówieśniczka to szanse, że znajdziemy wspólny język są o wiele większe i tego trzeba się będzie trzymać. Tematy przyjdą same od zainteresowań, bo coś naprawdę bardzo ważnego. My możemy zacząć, a później rozmowa sama się rozkręci.

Nie jest to wcale takie trudne, na jakie wygląda. Jeśli dziewczyna, z którą piszemy nam nie odpowiada to się żegnamy i szukamy sobie dalej. Proste? Jasne, że proste, dlatego trzeba rozmawiać bardzo dużo i nabierać doświadczenia. Będziemy tym samym wiedzieli, co robić następnym razem. To pozwoli nam prowadzić rozmowy na jeszcze ciekawsze tematy i przyciągać do siebie jeszcze więcej ciekawych dziewczyn.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here