Prezent imieninowy dla bliskiej osoby i dla kolegi – co kupić?

0
1269
prezent na imieniny

Co kupić na imieniny? Pytanie wydaje się proste. Jest naromiast uzależnione od kilku czynników. Co jednego z nich należy to, w jakiej relacji jesteśmy z osobą, której chcemy wręczyć prezent. Zależy czy będzie to bliska osoba z naszej rodziny, czy nasz kolega z pracy. Prezenty będą się z pewnością różniły. Najlepiej jest przestrzegać zasad savoir-vivre, które jasno mówią o tym, jak się zachować w przedstawionej sytuacji.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/co-kupic-na-imieniny/

Urodziny czy imieniny – co jest ważniejsze?

Według niektórych to właśnie imienimy są ważniejszym świętem i to je powinniśmy świętować. W niektórych rejonach Polski jest to normalne, że celebrujemy tylko dzień imienin, a dzień naszych urodzin pozostaje bez świętowania. W wielu rodzinach jest tak, że dzieci świętują urodziny, natomiast starsze osoby imieniny.

Jaki prezent kupić na imieniny?

To jaki prezent kupimy zależy w bardzo dużym stopniu od budżetu jakim dysponujemy. Nie oszukujmy się, ale jeśli nie mamy większych oszczędności możemy zapominec o wręczeniu komuś luksusowego prezentu. Z mniejszą sumą jesteśmy w stanie, wbrew pozorom, dużo zdziałać. W prezentach nie chodzi przecież o to żeby wydawać pieniądze. Chodzi o sam gest. Dobrze będzie posiłkować się jakimś pomysłem na prezent DIY. Prezent wykonany samodzielnie, chociaż może brzmieć banalnie, tak naprawdę pokazuje Twoje zaangażowanie. Prezent „zrób to sam” z pewnością przypadnie do gustu osobie, którą chcemy obdarować.

Prezent dla znajomego

W przypadku prezentu dla bliskiej osoby, polw do popisu jest ogromne. Tutaj mamy wolną rękę. Znamy przecież swoich bliskich i wiemy co przypadłoby im do gustu. Co z osobami, które nie są nam aż tak bliskie? Tutaj postawmy na coś sronowanego. Coś co na pewno przyda się osobie obdarowanej. Postaw na elegancki dodatek. Może być to np. poszetka z inicjałami, spinki do mankietów, świeczki zalachowe, biografia człowieka, który odniósł sukces, voucher na elegancją kolację czy bilet na spektakl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here