Hula-Hop, idealny sposób na talię osy!

0
1480
Hula-hop, odchudzająca zabawa!

Hula-Hop, jest świetnym przyrządem treningowym. Jest to połączenie zabawy, z możliwością wymodelowania smukłej i zgrabnej figury. Dzięki regularnym ćwiczeniom z kołem, nasz brzuch stanie się płaski, a talia bardziej zaznaczona.

Treningi z użyciem koła hula-hop, są ostatnio bardzo popularne wśród kobiet. Chwalą sobie rezultaty wypracowane dzięki regularnym ćwiczeniom.

Jakie hula-hop wybrać?

Znaczenie ma średnica koła, zasada jest jedna, im większa średnica, tym łatwiej jest utrzymać obręcz w ruchu. Istotny jest również wzrost użytkownika. Odpowiednio dopasowane koło powinno sięgać do miejsca, pomiędzy pępkiem a linią pod biustem.

Rodzaje hula-hop

Najbardziej popularne jest klasyczne hula-hop, ponieważ kojarzy nam się z dzieciństwem. Jednak z biegiem czasu pojawiły się również nowe rodzaje hula-hop, rodzaj wybieramy w zależności od potrzeb. Wtedy koło będzie spełniać swoje zadanie.

Tradycyjne hula-hop, najbardziej klasyczny oraz najlżejszy model. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Do zabawy idealny gadżet, natomiast jeżeli zależy nam na treningu brzucha, musimy takie koło dociążyć, tylko wtedy uda nam się osiągnąć pożądany efekt.

Hula-Hop, idealny sposób na talię osy!

Hula-hop z wypustkami, dzięki wypustkom nasze ćwiczenia są efektywne, a jednocześnie mamy wykonywany masaż ciała. Wypustki mogą się znajdować w jednym lub dwóch rzędach. Zadaniem wypustek jest również poprawienie krążenia oraz stymulowanie mięśni do pracy. Jest idealnym rozwiązaniem do walki z cellulitem. Pamiętajmy, im więcej wypustek tym lepiej!

W przypadku osób początkujących, muszą one pamiętać, że takie hula-hop mocno stymuluje mięśnie do pracy, a wypustki mogą sprawić, że pojawią się siniaki i dyskomfort. Na początku nie ma co przesadzać z intensywnością ćwiczeń. Póżniej z czasem ciało stopniowo się przyzwyczai.

Hula-hop masujące, ale bez wypustek jest zdecydowanie cięższe od tradycyjnego hula-hop, co sprawia, że idealnie sprawdzi się do ćwiczeń. Idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hula-hop. Mięśnie stopniowo będą stymulowane do pracy.

Przeczytaj też: http://shafiarka.pl/ekspandery-gumy-cwiczen-czym-sie-roznia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here