Wybrane systemy aluminiowe do drzwi

0
999
Wybrane systemy aluminiowe do drzwi

Systemy aluminiowe drzwiowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na parametry techniczne, wysoką funkcjonalność oraz estetykę. Poniżej prezentujemy wybrane z nich – m.in. Decalu 88 Doors czy Decalu 163 Slide.

Systemy drzwiowe aluminiowe

Poszczególne systemy aluminiowe sprawdzą się doskonale w różnych budynkach, w zależności od konkretnych wymagań, ich stylu, zastosowania i funkcjonalności. Oto trzy systemy drzwiowe aluminiowe z oferty Deceuninck.

Systemy drzwiowe Decalu 88 Doors. Oferty poszczególnych producentów obejmują różne systemy okienne – marka Deceuninck proponuje między innymi systemy drzwiowe Decalu 88 Doors, które można wykonać w technice drzwi panelowych lub wypełnić szkleniem. Nie grozi im odkształcenie konstrukcji, ponadto są odpowiednio zabezpieczone przed powstawaniem mostków termicznych.

Decalu 88 Folding Doors. Dla drzwi tarasowych opracowano specjalną konstrukcję harmonijkową – pozwala ona na połączenie salonu z ogrodem. Tego typu rozwiązanie jest też popularne w restauracji, którą można otworzyć na ogród albo ulicę.

Decalu 163 Slide. Ten system to z kolei drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne, które pozwolą na dobre doświetlenie wnętrz i najwyższy komfort użytkowania.

System i profil aluminiowy drzwiowy – zalety

Systemy aluminiowe stanowią alternatywę dla systemów drewnianych oraz plastikowych. Ich główną zaletą jest wysoka wytrzymałość i trwałość – nie ulegają odkształceniu i nie krzywią się, zachowują swoje cenne parametry przez bardzo długi czas. Wyróżniają się też dobrymi parametrami wytrzymałościowymi – są uważane za bardzo bezpieczne. Dodatkowo podkreśla się ich izolacyjność cieplną – niski współczynnik przenikania ciepła – oraz dźwiękoszczelność.

Aluminium coraz popularniejszą alternatywą

Aluminium jako materiał do tworzenia drzwi cieszy się rosnącą popularnością – z sezonu na sezon zyskują one zainteresowanie i są chętnie wybierane jako alternatywa dla PCV albo konstrukcji drewnianych. Systemy aluminiowe są świetną inwestycją. Decydując się na dobrej jakości produkt, otrzymujemy odporne na wyłamania i różne uszkodzenia drzwi, które posłużą przez wiele lat.

Są one polecane głównie przy nowych projektach budowlanych. Bogaty wybór systemów aluminiowych okiennych i drzwiowych sprawia, że każdy może wybrać najlepsze do swojego domu czy innego budynku produkty stolarki aluminiowej. Mimo wyższej ceny warto rozważyć inwestycję w system i profil drzwiowy aluminiowy ze względu na świetne parametry takiego rozwiązania oraz wysoki komfort użytkowania budynku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here