Whirlpool ART 6612 czy Electrolux ENN2854COW? Jaką lodówkę wybrać?

0
2112
Jaką lodówkę wybrać

Połączenie kuchni i salonu to coraz popularniejsze rozwiązanie w polskich domach – zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach. Z tego powodu przejmuje ona część funkcji tego najbardziej reprezentacyjnego wnętrza. Przy jej aranżacji powinniśmy zatem zwrócić uwagę nie tylko na jej funkcjonalność, ale też to, jak będzie się prezentowała. Pod tym względem najlepiej wypadają sprzęty do zabudowy, które nie zaburzają aranżacji wnętrza.

  1. Lodówka do zabudowy Whirlpool ART 6612
  2. Lodówka do zabudowy Electrolux ENN2854CO
  3. Whirlpool ART 6612 czy Electrolux ENN2854COW?

Rosnące zapotrzebowanie na lodówki i zmywarki do zabudowy sprawia, że w ofercie czołowych producentów AGD znajdziemy coraz więcej tego typu sprzętów. Wśród tych, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów wymienić warto choćby Whirlpool ART 6612 oraz Electrolux ENN2854COW. Który z tych modeli okaże się jednak lepszym wyborem? By ułatwić wam podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótkie zestawienie obu lodówek ze wskazaniem najważniejszych z punktu widzenia użytkownika parametrów.

Lodówka do zabudowy Whirlpool ART 6612

Lodówka do zabudowy Whirlpool ART 6612 to urządzenie o klasie energetycznej A++, co jest ważną informacją dla klientów ceniących sobie troskę o środowisko naturalne, a także pozwoli zminimalizować wydatki na energię elektryczną. Pojemność komory chłodzącej to 195 litrów, zaś zamrażarki – 80 litrów. Producent wyposażył ją również w system Less Frost, która ułatwia i przyspiesza rozmrażanie.

Przy projektowaniu lodówki Whirlpool ART 6612, producent zadbał o jej ergonomiczność. Dzięki zastosowanym przez niego rozwiązaniom, lodówka sprawdzi się w każdej kuchni – nawet tej najmniejszej i najmniej ustawnej. Ciekawe pomysły znajdziemy także w jej środku. Największą uwagę przyciąga 32-litrowy pojemnik na owoce i warzywa wyposażony w przesuwny separator, który pozwoli na ogrodzenie od siebie poszczególnych grup produktów i uniknięcie przenikania się zapachów.

Lodówka do zabudowy Electrolux ENN2854COW

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy firmy Electrolux ENN2854COW to kolejny sprzęt o klasie energetycznej A++. W porównaniu z urządzeniami zaklasyfikowanymi do klasy A, zużywa ona nawet 40 procent energii mniej, co oznacza nie tylko niższe rachunki za prąd, ale też – ze względu na to, że polska energetyka opiera się przede wszystkim na węglu – mniej wyemitowanych do atmosfery gazów cieplarnianych. Chłodziarka oferuje 192 litry przestrzeni i jest wyposażona w system automatycznego odszraniania. Odmrażanie zamrażarki nie będzie zaś konieczne dzięki technologii inteligentnego no frost.

Jeśli chodzi o wyposażenie lodówki do zabudowy Electrolux ENN2854COW, jednym z jego najważniejszych elementów jest system FreeStore, który kontroluje temperaturę i wilgotność w każdym miejscu. To sprawia, że przechowywane w środku produkty pozostają świeże na dłużej. To korzystnie wpływa na ich wygląd i teksturę – a te według profesjonalnych kucharzy mają równie duże znaczenie, co smak. Lodówka Electrolux ENN2854COW jest też wyposażona w światło oparte na diodach LED, co gwarantuje doskonałą widoczność przy minimalnym zużyciu energii.

Whirlpool ART 6612 czy Electrolux ENN2854COW?

Jak widać, lodówki do zabudowy Whirlpool ART 6612 oraz Electrolux ENN2854COW są do siebie bardzo podobne. Obie mają podobną pojemność, zużywają też zbliżoną ilość energii. Różnica tkwi jednak w cenie – w sklepie https://www.oleole.pl/lodowki-do-zabudowy.bhtml pierwszy model kosztuje 1 399 zł, zaś drugi – 2 599 zł – co dla wielu klientów może okazać się decydującym czynnikiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here