Suchy szampon Batiste – dla przedłużenia świeżości włosów

0
1998
Suchy szampon Batiste

Która z kobiet nie pragnie każdego ranka budzić się z piękną i nienaganną fryzurą? O ile włosy po umyciu mogą rzeczywiście spełnić nasze oczekiwania w tym zakresie, o tyle od kilkudniowej fryzury trudno będzie tego oczekiwać. Na szczęście w takich sytuacjach jest rozwiązanie. Z pomocą przychodzi suchy szampon Batiste, który niemalże w kilkanaście sekund nie tylko pozwoli odświeżyć włosy, ale również dodać im objętości! Czyż to nie wspaniałe?

Suchy szampon Batiste

Co to takiego?

Choć nazwa produktu może brzmieć co najmniej kuriozalnie, to jednak suche szampony Batiste podbiły polski rynek artykułów kosmetycznych oraz serca przedstawicielek płci pięknej. I nie ma się temu co dziwić. W błyskawiczny sposób umożliwiają odświeżenie fryzury. A to wszystko bez użycia wody i tradycyjnego szamponu! Trzeba przyznać, że w czasach ogólnego pośpiechu i chronicznego braku czasu na podstawowe czynności, takie rozwiązanie jest nadzwyczaj imponujące. Suchy szampon Batiste przyjmuje postać aerozolu (wyglądem imituje lakier do włosów), dzięki czemu z łatwością możemy użyć go na nasadę włosów, dodając świeżości i czystości.

Jak to działa?

Nie tylko nazwa kosmetyku może budzić zaciekawienie, ale również sposób działania. Podstawowym składnikiem jest proszek – skrobia, która absorbuje nadmiar wydzielanego przez skórę głowy sebum oraz wszelkich zanieczyszczeń. Poza tym, unosi je od nasady, dodając objętości, dzięki czemu wyglądają jak świeżo umyte i ułożone. Nie musimy jednak martwić się, że suchy szampon Batiste pozostawi na fryzurze jakiekolwiek ślady, albowiem skrobia ryżowa jest na tyle drobna, że w przeciwieństwie do innych, podobnych produktów, nie osiada na kosmykach, a także nie wymaga wyczesywania. A cała aplikacja jest banalnie prosta! Jedyne, co należy zrobić, to z odległości 30 centymetrów spryskać włosy u nasady w kilku miejscach, a potem przez chwilę wmasować w skórę głowy. I gotowe! Suchy szampon Batiste nie tylko odświeży pasma, ale również pozostawi na nich piękny zapach. Niczym po użyciu tradycyjnego kosmetyku! Producent zadbał, aby sprostać nasze oczekiwania w każdym zakresie, dlatego oferuje kilkanaście kompozycji zapachowych, spośród których będziemy mogli wybrać jedną, najbardziej zbliżoną osobistym oczekiwaniom. Co więcej, produkt możemy dopasować do koloru włosów, aby w jeszcze większym zakresie wyeliminować prawdopodobieństwo pozostawienia jakichkolwiek śladów.

Dwojakie zastosowanie

Suche szampony Batiste można stosować na dwa sposoby. Pierwszy obejmuje aplikację na włosy, które wymagają umycia, aby je odświeżyć. Drugi zaś tuż po umyciu i wysuszeniu, aby nadać objętości i przedłużonej świeżości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here