Romantyzm w związku – pieszczotliwie czy intensywnie?

0
1685
Jak wyglądają romantyczne pieszczoty

Sex już dawno przestał być tematem tabu. Obecnie mówią już o nim wszyscy i to wszędzie. Chwalenie się swoimi podbojami u mężczyzn jest tak samo normalne, jak rozmowy wśród kobiet o swoich romantycznych uniesieniach z poprzedniej nocy. Sex króluje wszędzie, w telewizji, prasie czy też internecie.

A więc co wpływa na to, że jest on dalej tak błędnie postrzegany przez społeczeństwo?

W codziennej egzystencji dalej wiele ludzi posiada błędne wyobrażenie na temat sexu. Szczególnie jeśli spojrzeć co kryje się dla nich pod hasłem dobrego, romantycznego stosunku. Ten delikatny oparty na pieszczotach sex czy też intensywny i bardziej ognisty..

Tu tkwi podstawowy problem! W rzeczywistości dobry, romantyczny sex zawiera w sobie te dwa elementy. Dobry stosunek nie może istnieć bez żadnego z nich! Jeżeli komuś wydaje się, że odkrył super recepturę na współżycie, opartą tylko na jednym z tych elementów jest w błędzie.

Dlaczego tak jest?

Wszystko zostanie wyjaśnione w poniższym artykule, który został opracowany na podstawie wpisu z erektoportal.pl

Czy romantyczne pieszczoty mają sens?

Zapewne każdy chociaż raz w życiu (zarówno każdy facet, jak i kobieta) miał możliwość doświadczenia mocnego i gwałtownego sexu. Stosunku, w którym liczy się tylko uniesienie i rozkosz. Jest to scenariusz niezwykle podniecający, wielokrotnie wykorzystywany w filmach, kiedy to dwoje ludzi nie jest w stanie się sobie oprzeć i nagle pod wpływem impulsu dają się ponieść chwili i zdzierają z siebie ubrania.

Tak naprawdę jest to bardzo prosta forma sexu, nic wymyślnego, nic trudnego, człowiek dopuszcza do siebie swoją zwierzęcą naturę i oddaje się chwili.

Bardzo często jednak okazuje się, że to nie jest jego najlepsza forma. Zarówno panom, jak i paniom czegoś brak. Po wielu tego rodzaju zbliżeniach zaczynają zauważać, że nie do końca wszystko gra. A po pewnym czasie zauważają, że ewidentnie nie odczuwają z tego rodzaju sexu takiej satysfakcji, jaką odczuwali początkowo.

Jest to kiepska sytuacja, nie ma co ukrywać, skoro jedno lub obydwoje z partnerów nie czerpię przyjemności ze współżycia. Taki scenariusz może być początkiem rozpadu każdej relacji, stąd kluczowym jest, aby rozwiązać ten problem.

Dobra gra wstępna jest kluczem do sukcesu

Sex nie polega tylko i wyłącznie na gwałtownym zbliżeniu, gdzie dwoje ludzi nagle patrzy na siebie i zdziera z siebie ubrania. To mit. Oczywiście czerpią z tego przyjemność, ale nie za każdym razem. Czasami para potrzebuje czegoś innego.

Tutaj należy obalić kolejnym mit, w którym to spostrzega się tylko kobiety jako osoby szukające romantycznego uniesienia i postępowania. Panowie też oczywiście lubią taki rodzaj współżycia, problemem jest to, że czasami wstydzą się do tego przyznać, bo boją się, że stracą opinię prawdziwego kochanka.

A więc wniosek z tego jest jeden, kobiety lubią romantyczne pieszczoty, ale jednocześnie lubią też szalony sex bez reguł. Panowie z kolei boją się stracić swój wizerunek, który został im narzucony przez społeczeństwo, na rzecz romantyzmu, co w praktyce nie oznacza, że tego nie chcą!

Sex musi zawierać w sobie te dwa elementy, tylko wtedy para, która dzieli ze sobą sypialnię, ma okazję czerpać z tego prawdziwą przyjemność.

Romantyzm polega na dawaniu czegoś od siebie

Sex z drugą osobą jest czymś pięknym. Dochodzi pomiędzy dwojgiem osób do zbliżenia, które ma na celu przynieść im seksualne spełnienie. Oczywiście ten scenariusz zostanie spełniony tylko wówczas kiedy każda osoba z pary będzie dawać coś od siebie. Gra wstępna ma ogromne znaczenie, spełni potrzeby każdej osoby, która pragnie choćby w niewielkim stopniu trochę romantyczności. Warto o nią zadbać. Proste rzeczy takie jak kąpiel, zapalenie świec czy masaż może przyczynić się do znacznego podniecenia obydwojga z partnerów. Ten moment może być naprawdę wyjątkowy.

Bo do tanga trzeba dwojga, czas przejść do rzeczy…

Gra wstępna jest kluczem do szczęśliwego i satysfakcjonującego sexu. Gdy ten moment minie, najwyższy czas zmienić taktykę i doprowadzić do pełnego zbliżenia. Partnerzy powinni wówczas być już nakręceni i podnieceni na tyle, aby przejść do rzeczy. Wtedy przychodzi moment, w którym dochodzi to do intensywnego sexu. Charakteryzuje go znaczny wzrost energii pomiędzy partnerami, a także intensywność działań.

Elastyczne podejście do sprawy przyczyni się do niesamowitego sexu

O co w tym chodzi? Mianowicie o to, aby podczas zbliżenia nikt nie stosował się do zamkniętych reguł. Sex nie ma reguł (oczywiście o ile nikt nie robi drugiej stronie krzywdy). Chodzi o to w nim, aby się w nim zatracić, a nawet dać ponieść chwili. Najczęstszym błędem pomiędzy dwojgiem kochanków jest założenie, że znają siebie oni na tyle, aby wiedzieć, że druga strona nie ma ochoty na eksperymenty w łóżku.

Jest to totalna bzdura!

Człowiek ewoluuje na każdej płaszczyźnie, w pracy, w życiu prywatnym, a także w sypialni. To, że kobieta powie, że nie ma ochoty w danym momencie na spontaniczny, intensywny czy nawet sprośny sex, nie oznacza, że przy kolejnych raz nie zmieni zdania. Może zdarzyć się sytuacja, że wraz ze wzrostem zaufania w związku, kobieta wykaże chęć na eksperymentowanie w sypialni, a nawet będzie chciała dominować nad swoim partnerem!

Z drugiej strony panowie nie powinni wstydzić, się pokazać swojej romantycznej natury. Prawda jest taka, że oni też nie zawsze mają ochotę na sex, po prostu czasami chcą się romantycznie pokochać i odbyć stosunek, w którym będzie mnóstwo przytulania, całusów czy trzymania się za rączkę.

Należy pamiętać, że czasami nic nie zagwarantuje tak wspaniałego sexu, jak powolne budowanie napięcia!

Najważniejsza jest rozmowa

To o czym zapomina obecnie wiele par, to rozmowa … Często ludzie wstydzą się rozmawiać o swoich uczuciach, wyobrażeniach czy potrzebach. Jest to kolejne zachowanie, o którym społeczeństwo powinno zapomnieć. Szczera rozmowa może okazać się prawdziwym kluczem do sukcesu. Kochankowie w sposób jasny i klarowny powinni określić, co zapewnia im seksualne spełnienie, po to, aby sex gwarantował im najwyższe spełnienie!

Żródło: https://erektoportal.pl/romantyczny-sex-pieszczotliwie-intensywnie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here