Praca w międzynarodowym koncernie

0
1826

Steve Jobs trafnie określił kiedyś poszukiwania wymarzonej pracy przez młodych ludzi. Był świadom tego, że praca wypełnia znaczną część życia każdego człowieka, dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest poświęcenie się temu, co się kocha. Zachęcał on osoby dopiero rozpoczynające swoją zawodową karierę do poszukiwania pracy marzeń, która będzie źródłem satysfakcji płynącej z wykonywania codziennych obowiązków. Idealna dla miłośników motoryzacji z pewnością okaże się praca w BMW http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ – międzynarodowym koncernie, który w świecie samochodów marki premium nie ma sobie równych.

Skończyłeś właśnie studia i nie wiesz, co dalej? Nie posiadasz doświadczenia zawodowego, jednak jesteś osobą młodą i pełną zapału? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i umiesz budować długofalowe relacje z nimi? Doskonale trafiłeś! Kariera w naszej firmie stoi przed Tobą otworem. Od wielu lat tworzymy znaną na całym świecie markę, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości samochody. Ty także możesz stać się częścią naszego sukcesu.

Pasja czy praca? Co wybrać? Otóż z nami wybór jest prosty – praca i pasja jednocześnie! BMW oferuje liczne stanowiska związane z zarządzaniem, serwisem oraz sprzedażą, które skierowane są do osób rzetelnych, sumiennych, umiejących pracować w grupie, ale jednocześnie samodzielnych. Poszukujemy ludzi kontaktowych, otwartych, znających język angielski na poziomie komunikatywnym, odznaczających się wysoką kulturą osobistą. W zamian za zaangażowanie gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy, liczne szkolenia, doskonałe zarobki oraz świetną atmosferę, która jest niezwykle istotna w miejscu pracy.

Salony Dealerów samochodów marki premium znaleźć można w wielu miastach na terenie całego kraju, między innymi w Krakowie, Kielcach, Katowicach, Wrocławiu czy Warszawie. Zapraszamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, a następnie wybrania stanowiska, które najlepiej wpisuje się w Państwa oczekiwania. Zachęcamy do rekrutowania już dzisiaj. Na bieżąco informujemy o postępach w procesie. Zespół Rekrutacyjny po zebraniu aplikacji dokonuje selekcji wstępnej, po czym przekazuje owe aplikacje do Dealera, który skontaktuje się z wybraną osobą w celu zaproszenia na kolejne etapy rekrutacji.

Wierzymy, że to właśnie Ty trafisz do naszego zespołu, mogąc nieustannie doskonalić się, rozwijać swoją pasję związaną z motoryzacją oraz czerpać radość z wykonywania zadań, które są nie tylko źródłem zarobku, ale także – przede wszystkim – ogromnej i bezcennej satysfakcji. Zapraszamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here