Pomysły na podziękowanie gościom za przybycie na ślub

0
1127
Pomysły na podziękowanie gościom za przybycie na ślub

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla każdej Pary Młodej. W tym dniu wszyscy skupieni są na miłości tych dwojga osób. Przyjmując zaproszenie na ślub, każdy z gości decyduje się poświęcić swój czas na przygotowanie się i przybycie (czasem z bardzo daleka), jak również podjęcie związanych z tym wydatków. Dlatego bardzo popularnym zwyczajem ślubnym stały się małe upominki wręczane gościom weselnym. Co może być takim upominkiem?

Ślubne słodkości

Słodki smak kojarzy się z radością i szczęściem. Dlatego to właśnie różnego rodzaju słodkie podarunki stanowią najbardziej popularną formę podziękowania dla gości. Wybór tego rodzaju artykułów jest bardzo szeroki.

Pary Młode najczęściej decydują się na ulubione cukierki. Mogą to być na przykład krówki, karmelki, żelki, cukierki z polewą. Duże wrażenie na gościach, szczególnie tych w młodszym wieku, robią ślubne lizaki.

Czekoladki to dobry prezent na każdą okazję, również jako podziękowanie. Czekoladowe smakołyki mogą pochodzić od znanego producenta tego typu wyrobów, jak również mogą być przygotowane na zamówienie. Te drugie z pewnością będą cieszyły się większym uznaniem weselników.

Niewątpliwie fajnym podarunkiem może być także słoiczek z miodem. Warto skorzystać z oferty zaufanego pszczelarza. W opcji jest miód wielokwiatowy, nawłociowy, lipowy, gryczany, spadziowy, rzepakowy, akacjowy, wrzosowy. Można również zakupić gotowy produkt w atrakcyjnym opakowaniu.

Butelki z nalewką, czyli tak zwane kacówki

Butelki z nalewką to świetne rozwiązanie zarówno na weselu z alkoholem, jak i na imprezach bezalkoholowych. W tym drugim przypadku będą namiastką trunku dla osób, którym trudno pogodzić się z nieobecnością napojów wyskokowych.

Nalewki ślubne nazywane są często kacówkami. Chodzi o to, żeby goście wypili je następnego dnia po weselu. Nie ma przeszkód, aby podarować nalewkę w specjalnie przygotowanej do tego celu ozdobnej butelce, na której naklejono etykietę lub dodano zawieszkę pamiątkową.

Świeczki zapachowe

Kolejnym gadżetem ślubnym mogą być świeczki zapachowe. Jest to zarówno uniwersalny, jak i przydatny upominek. Na pewno trafi w każde gusta. W sprzedaży znajdują się świeczki w różnej postaci. Mogą być na przykład umieszczone w szklanym słoiczku lub w metalowej puszce.

Wybór obejmuje różnego rodzaju zapachy. Jednakże najczęściej wybierane są aromaty kwiatowe lub owocowe. Ważne, aby zapach był odczuwalny, ale nieprzytłaczający.

Personalizacja prezentów dla gości

Aby wszystkie wymienione podarunki wyglądały atrakcyjnie i przypominały gościom o tym, że dostali je od Pary Młodej, warto je spersonalizować. Wiele pomysłów na personalizację podziękowań dla gości weselnych można znaleźć na stronie Amelia-Wedding.pl.

Wachlarz produktów obejmuje różnej wielkości tekturowe i metalowe pudełka, butelki, słoiczki, wiatraczki. Oferta powiększa się na bieżąco. Firma umieszcza na opakowaniach lub na etykietach dowolne treści i ilustracje. Co istotne, poprzez stronę internetową sklepu, można zamówić gotowe podziękowania dla gości weselnych i dobrać do nich oprawę graficzną według własnego uznania.

Korzystając z usług Amelia-Weding.pl mamy szansę na zachowanie jednolitego wzornictwa wszystkich ślubnych dodatków. Na zaproszeniach, podziękowaniach dla gości, winietkach i prezentach można umieścić ten sam wzór oraz czcionkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here