Odczarowujemy damskie bluzy z kapturem!

0
1859
Odczarowujemy damskie bluzy z kapturem!

Bluzy damskie, które mają kaptur zazwyczaj kojarzą się nam z typowo sportowym stylem, jednakże nie tylko do podejmowania aktywności się nadają. Moda to zabawa, dlatego coraz częściej łączone są z ubraniami bardziej eleganckimi, a połączenie to prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie.

Bluzy z kapturem znamy i cenimy wszyscy, warto się więc chwilę zastanowić skąd się wzięło to ubranie. Pierwsza takie ubranie powstało w latach 30 XX wieku, więc stosunkowo niedawno, biorąc pod uwagę inne części naszej garderoby. Dedykowana była klasie robotniczej, ze względu na jej wygodę i dodatkowe właściwości zapobiegające wychładzaniu się organizmu. Dzisiaj bluzę z kapturem noszą nie tylko robotnicy, ale cieszy się popularnością wśród wszystkich klas społecznych. Z tego względu, że nie jest już to ubranie pasujące do dresów, znajdzie swoje miejsce praktycznie w każdej szafie. Ciekawe fasony bluz damskich z kapturem można znaleźć pod adresem https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy/bluzy-z-kapturem. Modele, które można znaleźć pod tym adresem to nie tylko typowe, nudne ubrania dresowe, ale również ciekawe tuniki.

Bluzy z kapturem – jaką wybrać?

Moda damska oferuje nam naprawdę wiele różnych fasonów bluz z kapturem. Z tego względu na pewno znajdziemy chociaż jeden fason, który zapragniemy mieć w swojej szafie. Dzięki temu, że posiadają kaptur są równie praktyczne, co ładne. Sprawdzi się on w letnie dni na późne, wieczorne spacery, kiedy to chcemy zapobiec utracie ciepła przez głowę, bo właśnie w ten sposób tracimy go najwięcej. Ale nie tylko – możemy go docenić również w trakcie każdej innej pory roku, nie tylko jako ochronę przed zimnem, ale również przed lekką mżawką.

bluza dresowa

Jest kilka fasonów damskich bluz z kapturem, którymi warto się zainteresować. Dzięki nim możemy stworzyć ciekawe stylizacje na co dzień. Przykładem wartego zainteresowania fasonu jest pozornie zwykły szarak wciągany przez głowę, który posiada ciekawe wykończenia. Na przykład w postaci sznurków z napisem o kontrastowym kolorze. Propozycję takiego ubrania można znaleźć na stronie https://zoio.pl/. Takie damskie bluzy z kapturem połączone z jeansowymi spodniami typu mom fit będą zdecydowanie przyciągały wzrok. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zmienić sportowy charakter tej stylizacji, to możemy nałożyć do niej długie kolczyki. Tak biżuteria jest w stanie odmienić każdą stylizację.

Jak łączyć ubrania sportowe z eleganckimi?

Jeżeli chcemy przełamać sportowy charakter bluzy damskiej z kapturem, to możemy nałożyć do niej szpilki. Chociaż to może być kontrowersyjne połączenie, to jednocześnie może skraść niejedno serce. Moda to przede wszystkim zabawa, dlatego takie eksperymenty z łączeniem różnych stylów mogą mieć naprawdę ciekawe i przyciągające wzrok efekty.

bluza rozpinana

Zestawianie ubrań o bardziej sportowym charakterze z elementami garderoby kojarzącymi się z elegancją tak naprawdę nie ma żadnych granic. Najważniejsze jest to, żebyśmy się czuły wygodnie w takiej stylizacji. Bluzy damskie z kapturem należy jednak odczarować w swojej głowie i przestać je kojarzyć wyłącznie ze sportowym stylem, bo z powodzeniem odnajdą się też w każdym innym. Tym bardziej, że aktualnie mamy do czynienia z dobą dodatków, które potrafią odmienić oblicze każdej stylizacji!

bluza tunika

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here