Netflix 2021 – premierowe filmy i seriale

0
1175
premiery na netflixie 2021
fot. Pexels.com

W 2021 roku Netflix przygotował dla swoich widzów kilka atrakcyjnych premier. Niektóre dotyczą zupełnych nowości na platformie VOD, a inne to propozycje nowych sezonów znanych seriali. Co Netflix ma dla nas do zaoferowania w 2021 roku?

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/netflix-premiery-2021/

Nowości serialowe na Netflixie

Na Netflixie jeszcze w tym roku pojawią się nowe sezony naszych ulubionych seriali. Jakich?

  • Rozczarowani – 3 sezon dostępny na Netflixie już od 15 stycznia. Ten animowany serial dla dorosłych opowiada pełną czarnego humoru historię księżniczki alkoholiczki oraz dwójki jej kompanów – elfa i demona.
  • Riverdale – po raz piąty wrócimy do spokojnego miasteczka Riverdale. Najnowszy sezon serialu pojawi się na Netflixie już 21 stycznia.
  • Sex education – zaczynamy wielkie odliczanie do trzeciego sezonu. Kto nie tęsknił za seksualnymi, często absurdalnymi rozterkami Otisa i jego przyjaciół?
  • Przeznaczenie: Saga Winx – zupełna nowość serialowa na Netflixie od 22 stycznia. Historia opowiada o szkole wróżek, w której uczennice uczą się panowania nad swoimi magicznymi mocami.

Premierowe filmy na Netflixie

Jakie nowości filmowe przygotował dla nas Netflix na początku roku? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji.

  • Pieces of Woman – w styczniu pojawi się na Netflixie dramat, który miał już swoją premierę na weneckim festiwalu filmowym. Główna bohaterka filmu musi zmagać się z żałobą po śmierci dziecka.
  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer – film oparty na faktach. Dwóch detektywów próbuje złapać seryjnego mordercę – Richarda Ramireza – który siał postrach w Los Angeles i San Francisco w latach 80.
  • A Monster Calls – w połowie stycznia Netflix będzie miał do zaoferowania film z 2016 roku. Jego polski tytuł to Siedem minut po północy. Jest to pełne dramatu film fantasy, w którym młody chłopak prosi magiczne drzewo o uleczenie jego chorej na raka mamy.

Zobacz także: http://shafiarka.pl/wybieramy-kreacje-domowego-sylwestra/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here