Łatwa kąpiel dziecka – sprawdź jak to zrobić!

0
604
Łatwa kąpiel dziecka

Myślisz, że kąpiele z dzieckiem, które je lubi to już sukces. A co jeśli można by to jeszcze bardziej ułatwić i sprawić, że będą szybsze? Możesz to osiągnąć dzięki  przewijakowi, wanience kąpielowej oraz komodzie w jednym. Między innymi jest to coś, co oferuje wanienka Chicco z przewijakiem Cuddle&Bubble.

Zalety wanienki Chicco

Rodzice mają często problem z wyborem odpowiednich akcesoriów dla dziecka. Poniżej przestawiamy charakterystykę wanienki Chicco, która może okazać się rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej pociechy!

Regulacja wysokości

Chicco wanienka to produkt, który oferuje spore ułatwienie dla rodziców – stabilny i wygodny stelaż z możliwością regulacji wysokości. Jest on gwarantem idealnie dopasowanej wysokości wanienki do wzrostu rodzica. Oznacza to, że młodzi rodzice nie mogą zapomnieć o tak częstym bólu kręgosłupa, czy ogólnie mówiąc pleców.

Niewielkie wymiary po złożeniu

Jest to również bardzo istotna cecha, na którą zwracają uwagę świeżo upieczeni rodzice mieszkający w małym mieszkanku. Wanienka Chicco pozwala na jej szybkie i proste złożenie przy użyciu łatwo dostępnego przycisku. Dzięki temu nie tylko zyskuje ona niewielkie rozmiary i może być swobodnie transportowana, ale również przechowywanie jej staje się o wiele prostsze, bo nie zajmuje wiele przestrzeni tak potrzebnej przy dziecku.

Kompatybilny przewijak

W przypadku tego produktu przewijak jest jego integralną częścią. Jest to element, który bardzo szybko i bez problemu można nałożyć na stelaż i od razu wytrzeć i ubrać maluszka po kąpieli. Przewijak wyłożony jest łatwym w czyszczeniu materiałem, który nie wchłania żadnych substancji. Dodatkowo przewijak jest wyposażony w miękką wkładkę, która znajduje się tam specjalnie dla noworodków.

Dodatkowe pomocne akcesoria

W skład całego zestawu wchodzi również wiele przydatnych rozwiązań. Są to między innymi półeczka-pojemnik na akcesoria do pielęgnacji, kubek na wodę (np. do spłukania dziecku głowy) oraz uchwyt na ręcznik. Na samym dole znajduje się półka na najpotrzebniejsze rzeczy – można jej używać np. jako dodatkową półkę w łazience lub pokoiku dziecięcym. Oczywiście w zestaw wchodzi też sama wanienka Chicco, która została wykonana z trwałego i bezpiecznego materiału – nie ma możliwości, aby wanienka zniszczyła się poprzez codzienne użytkowanie. Sama wanienka została wyposażona w możliwość spuszczenia wody, dzięki rurce umieszczonej w jej odpływie, jednak równie łatwo można pozbyć się wody dzięki temu, że wanienka jest łatwa w demontażu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here