Kaszuby. Sala weselna dla wymagających

0
457
Kaszuby. Sala weselna dla wymagających

Szum lasu, błękit nieba, spokojna tafla jeziora i najpiękniejszy dzień w Twoim życiu – Twój ślub. Kaszuby to piękny region i aż trudno zdecydować się, którą salę weselną wybrać. Istnieje jednak jedno miejsce szczególnie godne uwagi i myśląc “Kaszuby sala weselna” to właśnie to miejsce nasuwa mi się na myśl. Pozwól, że jako rodowity Kaszub Ci je przedstawię.

Kaszuby sala weselna Żabi Dwór

Marzy Ci się ślub w otoczeniu natury? Kaszuby sala weselna Żabi Dwór Ci to umożliwi! Ślub w plenerze ma mnóstwo plusów i z każdym rokiem zyskuje na popularności. Dlaczego? Ponieważ:

  • zieleń traw, szum drzew, sąsiedztwo pięknego jeziora i delikatny powiew wiatru tworzą atmosferę nie do podrobienia! Takiego klimatu nie uświadczysz w urzędzie stanu cywilnego
  • możliwość zaaranżowania zadaszenia w dowolnie wybranym przez siebie stylu sprawia, że ceremonia odbędzie się również w mniej sprzyjających warunkach pogodowych
  • odpadają zawirowania związane z ewentualnym transportem gości na miejsce imprezy weselnej: zarówno ślub, jak i wesele jest w jednym miejscu!

Ceremonia zaślubin to jedno, a jak wygląda kwestia wesela? Co oferuje Żabi Dwór? Jakie menu?

Menu

Czy “Kaszuby sala weselna Żabi Dwór” posiada w swojej ofercie coś niezwykłego? Coś, co wyróżnia się na tle konkurencji? Tak! Przepyszne jedzenie! Każda potrawa przygotowana jest z dbałością o najmniejszy detal. Kucharze podają całe swoje serce na talerzu. Korzystają tylko ze świeżych produktów, które dostępne są lokalnie – tu, na Kaszubach. Grzyby z sąsiednich lasów, ryby z pobliskich jezior, sezonowe owoce i warzywa. Poza standardowym obiadem podanym do stołu, Para Młoda może uatrakcyjnić swoje wesele poprzez zaserwowanie:

  • stołu wiejskiego, który aż ugina się od tradycyjnych, lokalnych przysmaków
  • stołu szwedzkiego pełnego wykwintnych dań
  • nadziewanej lub duszonej kaczki
  • pysznego, świetnie przyprawionego dzika
  • pieczonego indyka
  • pieczonego udźca
  • swojskich ciast, które na długo pozostaną w pamięci gości

Każdy z nas wie, że pyszne jedzenie to niemalże połowa sukcesu udanego wesela.

Żabi Dwór – tylko wesela?

Ależ skąd! Myśląc “Żabi Dwór” od razu nasuwa mi się skojarzenie “Kaszuby sala weselna”, ale działalność tego miejsca nie ogranicza się tylko i wyłącznie do organizacji tego typu imprez. Studniówki, firmowe wyjazdy integracyjne, konferencje, przyjęcia komunijne, różnorakie imprezy okolicznościowe, a nawet catering – wszystko to znajdziesz w tym jednym miejscu.

Ceny

W czasach szalejącej drożyzny każdy z nas kilka razy ogląda złotówkę zanim ją wyda. Kaszuby sala weselna Żabi Dwór to świetny przykład wysokiej jakości usług świadczonych w korzystnych cenach. Żabi Dwór nie pobiera opłaty korkowej za serwowany alkohol. Za dzieci nie jest pobierana pełna opłata, gdyż wiadomo, że nie spędzą na weselu całej nocy. Podobnie rzecz ma się z fotografem, kamerzystą itp. – ponieważ przyszli oni do pracy, a nie na zabawę. Niezwykle pomocna, zawsze uśmiechnięta obsługa pomaga w załatwieniu takich atrakcji jak np. fontanna czekoladowa. Możliwość skorzystania z przepięknych, dostępnych od ręki dekoracji to kolejny atut kaszubskiej sali weselnej Żabi Dwór.

Jesteś zainteresowany?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zajrzyj na stronę www.zabi-dwor.pl i odbądź wirtulany spacer po zakątkach Żabiego Dworu. Obejrzyj zdjęcia z przygotowań do poprzednich ceremonii. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z obsługą poprzez nr telefonu bądź adres e-mail dostępny na stronie. Kaszuby sala weselna? Żabi Dwór nie ma tutaj najmniejszej konkurencji!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here