Jak dobrać kolor peruki?

0
1353

Zakup wyrobu perukarskiego wiąże się nierozerwalnie z koniecznością odpowiedzenia sobie na kilka niezwykle istotnych pytań. Musimy przed dokonaniem ostatecznego zakupu zdecydować się jakiej długości ma być taki produkt, jak gęste mają być poszczególne pasma włosów naturalnych lub włókien syntetycznych, jak zauważalny ma być stopień ich skrętu oraz w jaki sposób mają być one ułożone, aby w pełni wpisywały się one w specyfikę naszej aparycji, odpowiednio ją podkreślając. Kiedy już wszystkie te kwestie ustalimy i będziemy mieli choć luźny pomysł na to, jak wyglądać powinna peruka, którą z radością nosić będziemy przez kolejne miesiące lub lata, pozostaje kwestia ostatnia, która niejednokrotnie zabiera najwięcej czasu i nieprzespanych nocy spędzonych na rozmyślaniach…mowa oczywiście o odcieniu włosów.

Klienci naszego salonu już po pierwszej wizycie zdają sobie sprawę, że dokonując wyboru nie muszą się kierować jakimikolwiek trendami, konwenansami, czy wytycznymi. Wybór koloru ma być ich samodzielną decyzją, którą podejmą z potrzeby serca oraz kierując się własnym gustem estetycznym. Co intrygujące, im większa paleta odcieni, tym trudniej zdecydować się na konkretny z nich – czy bowiem podążyć za rozsądkiem i dokonać zakupu produktu w odcieniu niemalże do złudzenia przypominającym kolor samodzielnie zapuszczonych włosów, czy też udać się w całkowicie drugą stronę i postawić na metamorfozę, niezwykłe połączenia kolorów oraz niecodzienną stylizację, która pozwoli nam wyróżnić się z tłumu?

Nasi przedstawiciele z przyjemnością przyjdą Państwu z pomocą oraz udzielą informacji o barwach peruk wybieranych najczęściej przez konsumentów odwiedzających nasz salon perukarski Rokoko w Krakowie. Zapewniamy jednak, że w żadnym wypadku nie będą oni nalegać ani naciskać na wybór określonego odcienia, a pełnić będą jedynie rolę doradczą, pozostawiając Państwu stuprocentową wolność wyboru.

Niezwykle istotny jest także fakt, że jeżeli po okresie kilku lub kilkunastu miesięcy od momentu dokonania ostatecznego wyboru uznają Państwo, że w określonym kolorze nie czują się Państwo jednak w pełni komfortowo, nic nie stoi na przeszkodzie by ponownie skorzystać z wieloletniego doświadczenia i talentu osób zatrudnionych w naszym salonie i poddać się zabiegowi koloryzacji, podczas którego bazowy odcień Państwa peruki w dosłownie kilka minut zmieni się nie do poznania, a ostateczny efekt wprawi Państwa w zachwyt – wszystko to dzięki zastosowaniu najlepszych farb dedykowanych perukom, które nie niszczą poszczególnych pasm, nie wysuszają ich oraz nie powodują matowienia. W portfolio naszych zabiegów znaleźć można także kompleksową stylizację, w ramach której możemy wzbogacić Państwa fryzurę o gustowne loki czy fale, wymodelować grzywkę, a także sprawić, że pojawią się na niej intrygujące pasemka. Jeżeli zbliża się ważne wydarzenie formalne i kreatywnie wystylizowaną perukę należy nieco „ugrzecznić”, pracownicy naszego sklepu peruk https://www.rokoko.com.pl/peruki-krakow/  również z przyjemnością pospieszą Państwu z pomocą! Serdecznie zapraszamy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here