Gdzie zorganizować spotkania integracyjne

0
1855
Gdzie zorganizować spotkania integracyjne

Wiele firm coraz chętniej organizuje spotkania integracyjne dla swoich pracowników. To świetna forma spędzenia czasu po pracy, a także sposób na rozluźnienie napiętej atmosfery w biurze i złagodzenie konfliktów.

Jeśli nie chcemy spędzić nudnego popołudnia przy stole, zajmując się jedynie jedzeniem i wspólnymi plotkami, warto pomyśleć o rozwiązaniach, które zapewnią rozrywkę dla wszystkich. Świetnym rozwiązaniem jest wybór centrum rozrywki na miejsce takiego spotkania.

Na jakie atrakcje możemy liczyć?

Centrum rozrywkowe, powinno zapewniać wiele wrażeń, oraz zabawy, dla osób z różnych kategorii wiekowych. Jedną z takich atrakcji będą z pewnością kręgle, które dostarczą mnóstwo śmiechu a zabawy, a przy tym zapewnią odrobinę ruchu i aktywności fizycznej. Kręgielnia zapewnia zwykle kilka torów, które można w pełni wykorzystać, w zależności od ilości zawodników, którzy będą brali udział w zabawie. Warto pomyśleć o rozdzieleniu się na drużyny i wspólnej rywalizacji o największą ilość punktów. Zapewni to większą motywację pracowników do udziału w zabawie, a przy tym wyzwoli ducha walki i sportowy charakter. Zanim pracownicy podzielą się w drużyny warto pomyśleć o pomieszaniu ich ze sobą. Jeśli zabawa ma sprzyjać integracji i nawiązaniu nowych kontaktów, zamiast dzielić się według zwyczajowych grup, warto pomieszczać towarzystwo.  Jeśli interesują nas spokojniejsze zabawy na pewno wybrać można także bilard, który znajduje się w centrum rozrywkowych. To gra wymagająca większego skupienia i precyzji, jednak bardzo popularna wśród osób w każdym wieku. Warto pomyśleć o organizacji turnieju bilarda i wybraniu mistrza w tą grę.

Pomyśl o wyżywieniu i napojach

Jeśli organizujemy spotkanie integracyjne w miejscu rozrywkowych warto pomyśleć także o cateringu dla uczestników. Niektóre obiekty dysponują własnymi restauracjami oraz pubami, w których będzie można coś zjeść oraz wypić kawę lub drinka. Kilkugodzinna zabawa na pewno będzie lepiej przebiegała, jeśli do dyspozycji będzie miejsce gdzie można usiąść i ochłonąć lub uzupełnić płyny. Innym rozwiązaniem jest wspólne wyjście na miasto lub restauracji po zakończonej zabawie, lub zamówienie cateringu w miejscu organizowanej zabawy. Korzystając z tych wskazówek na pewno uda się zorganizować świetną zabawę dla wszystkich uczestników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here