Dorabianie kluczy

0
1484
Dorabianie kluczy

Zgubiłeś klucze od mieszkania lub innego pomieszczenia? Jesteś zmuszony wybrać się do odpowiedniego rzemieślnika, który dorobi Ci zagubiony klucz? Zastanawiasz się ile kosztuje dorobienie klucza? Jeżeli tak to koniecznie musisz zapoznać się z naszym tekstem w którym odpowiemy na nurtujące Cie pytania z zakresu dorabiania kluczy. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Ceny dorabiania kluczy są bardzo mocno zróżnicowane i zależą przede wszystkim od tego jaki typ klucza musimy dorobić. Cena zależeć będzie także od miejsca, w którym zdecydujemy się wykonać tego typu usługę. Oczywiście najwięcej będzie nas to kosztowało w dużej galerii handlowej. Jeżeli nie chcecie przepłacić to radzimy wcześniej poszukać w internecie jakiegoś małego i skromnego punktu dorabiania kluczy, ale pamiętajcie, że w takich miejscach najczęściej nie zapłacimy kartą kredytową. A teraz to co interesuje Was najbardziej czyli poglądowe ceny poszczególnych dorobionych kluczy:
Klucz patentowy: 9.00 złotych
Pozostałe klucze patentowe: 20.00 złotych
Dorobienie klucza do skrzynek pocztowych: 15.00 złotych
Dorobienie klucza podklamkowego: 10.00 złotych
Dorobienie klucza podklamkowego i zasówki obustronnej: 30.00 złotych
Dorobienie klucza symetrycznego: 25.00 złotych
Dorobienie klucza typu gwiazdkowego: 25.00 złotych
Dorobienie klucza do zamka „GerdaTytan”: 35.00 złotych
Dorobienie klucza samochodowego jednostronnego 25.00 złotych
Dorobienie klucza samochodowego dwustronnego: 35:00 złotych

Jeżeli chodzi o dorobienie klucza do samochodu wyposażonego w immobilizer sprawa ma się zupełnie inaczej. O ile mamy klucz i chcemy go jedynie dorobić to problem jest zdecydowanie mniejszy. Koszt takie usługi wynosi wtedy od około 150 do 200 złotych. Jeżeli natomiast nie posiadamy klucza i musimy wyrobić go od nowa to usługa taka wiąże się już z bardzo dużym kosztem- od około 700 złotych ( w zależności od marki i modelu pojazdu). Czas oczekiwania na tego typu klucz może wynieść nawet kilka tygodni. Oczywiście klucz do samochodu wyposażonego w immobilizer nie dorobimy w każdym punkcie, a jedynie w ASO.

ostw.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdrowa dieta
Następny artykułCykl dnia niemowlaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here