Dlaczego przedłużanie włosów cieszy się taką popularnością?

0
1759

Przedłużanie włosów cieszy się naprawdę dużą popularnością. Ta moda dotarła ze Stanów Zjednoczonych Ameryki i jak widać zagościła się u nas na stałe. Tak naprawdę nic nie wskazuje na to, że obecnie modne przedłużanie włosów stanie się passe. Warto zauważyć, że wiele gwiazd, czy też celebrytów ma doczepiane włosy, choć niektórzy nadal twierdzą, że to zasługa diety. Jednak dzisiejszy poradnik nie będzie dotyczył małych i dużych kłamstewek gwiazd, ale przedstawimy Wam dlaczego przedłużanie włosów jest trendy.

Po pierwsze – szybka i duża metamorfoza

Kobiety lubią zmiany, szczególnie gdy dotyczą one fryzury. Tak naprawdę wiele z nich ma ochotę na mocne cięcie, czy też bardziej intensywny kolor, jednak czasami boją się zaryzykować. Na szczęście dzięki modnemu przedłużeniu włosów można przejść prawdziwą metamorfozę, a gdy efekt nam się po prostu nie spodoba wystarczy tylko usunąć doczepy. Tutaj najlepiej zdecydować się na metodę clip in. Taką metodę przedłużania włosów można wykonać samodzielnie. Jeżeli zależy nam na zdecydowanie bardziej trwałym efekcie zawsze można zdecydować się na metodę keratynową, której efekt utrzymuje się kilka miesięcy.

Po drugie – bo możesz spełnić marzenia o bujnych włosach

Ne każda kobieta może pochwalić się grubymi i mocnymi włosami. Zbyt częsta koloryzacja może również osłabiać włosy, podobnie jak nieodpowiednia pielęgnacja. Cienkie i zniszczone włosy mogą powodować kompleksy. Na szczęście szybko i łatwo można się ich pozbyć, a to za sprawą przedłużania włosów. Dzięki „doczepom” możesz stworzyć fryzurę swoich marzeń. Możesz cieszyć się zarówno długimi blond lokami, jak i tymi w kolorze różowym. Wszystko zależy od Twoich upodobań. Tak naprawdę zawsze wtedy, kiedy tylko chcesz możesz mieć fryzurę swoich marzeń. Jeżeli zazdrościłaś swojej idolce burzy włosów i doskonale ułożonej fryzury, to już nie musisz się martwić, gdyż dzięki doczepianym włosom możesz mieć taką samą.

Po trzecie – w razie nieudanej fryzury

Niestety czasami pod wpływem mody decydujemy się na radykalne cięcie. Jednak niejednokrotnie bywa tak, iż owa fryzura zupełnie nie pasuje do naszego kształtu twarzy. Równie częsty problemem jest fakt, że o ile wymodelowana fryzura bezpośrednio po wyjściu od fryzjera dobrze prezentuje, to efekt jest zupełnie inny następnego ranka. Wtedy okazuje się, że bardzo modne cieniowane włosy zupełnie pozbawiły naszą fryzurę objętości. Ale na szczęście i tę sytuację kryzysową możemy bardzo szybko rozwiązać, a to za sprawą przedłużania włosów. Wystarczy tylko kilka godzin, by już móc cieszyć się ponownie długimi i gęstymi włosami. Zatem jeżeli również Ciebie spotkała taka sytuacja, to zamiast nosić czapkę, po prostu zdecyduj się na modne przedłużanie włosów.

Po czwarte – by zaoszczędzić czas

Wiele kobiet, szczególnie tych pracujących w korporacji wie, jak ważny jest wygląd. Poza tym, że obecnie w większości firm obowiązuje dress code, to nienaganna fryzura również jest wymagana i konieczna. Jednak bądźmy szczerzy, aby nasza fryzura świetnie się prezentowała musimy wstać zdecydowanie wcześniej, a nawet wtedy nie zawsze jesteśmy zadowolone z efektu. Cóż „taki mamy klimat”. Dlatego kolejnym argumentem obrazującym, dlaczego przedłużanie włosów jest tak modne, jest fakt, że pozwala znacząco zaoszczędzić czas. Niezależnie, na jaką metodę się zdecydujemy to ułożenie gęstych i doczepionych włosów wcale nie jest ani trudne, ani też czasochłonne. Tak naprawdę wystarczy tylko spiąć je w koński ogon i efekt może być bardzo imponujący.

Bo każdy powód jest dobry…

Bo każdy powód jest dobry, by zdecydować się na modne przedłużanie włosów. Wystarczy nawet nasz kaprys, wszak modna fryzura polepsza nasze samopoczucie. Zatem jeżeli masz tylko ochotę to po prostu udaj się do salonu fryzjerskiego i poproś o przedłużenie włosów. Pamiętaj tylko o jednym, aby odpowiednio nawilżać doczepy. Kluczowe znaczenie ma również dobór włosów. Najlepiej oczywiście zdecydować się na naturalne włosy doczepiane. Najlepiej aby pochodziły z Europy, gdyż pozyskiwane są one w etyczny sposób, ale również wyróżniają się trwałości jak i pięknym wyglądem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here