Twój pierwszy wibrator analny – jak wybrać?

0
1035
wibrator analny

Stosunek analny to w dalszym ciągu temat tabu. Wiele osób się go boi, ze względu na ból, czy różnego rodzaju mity. Oczywiście trzeba powiedzieć wprost, że ból zazwyczaj wynika z niewłaściwego przygotowania i przede wszystkim braku nawilżenia. Naturalnie zdajemy sobie sprawę z tego, że seks analny nie musi być przyjemnością dla wszystkich, ponieważ jest to kwestia gustu, lecz w tym materiale spróbujemy Ci przedstawić kilka informacjami, dzięki którym przekonasz się, że może być on naprawdę przyjemny i nie musi być bolesny.

Zainwestuj w wibrator analny, dobry lubrykant dostosowany do tego typu zabaw i przekonaj się, że to naprawdę może być przyjemne. Jaki jednak model wybrać, skoro jest ich tak wiele w sklepach? Tego właśnie dowiesz się z naszego materiału.

Niewielki, opływowy i mało inwazyjny

Mały i delikatny wibrator analny to dużo lepsza zabawka niż różnego rodzaju plugi, ogony, korki i diamenciki. Warto więc zacząć od niego, gdyż rozmiar najmniejszych propozycji jest niewiele szerszy i dłuższy od ludzkiego palca, lecz dodatkowym atutem są wibracje, które udowodnią Ci, jak wielu doznań jeszcze nie znasz – niezależnie, czy podczas zabaw solonych, czy z partnerem/partnerką.

Trochę większa opcja dla bardziej zaawansowanych klientek

Kiedy dostrzeżesz, że seks analny naprawdę Ci odpowiada i chcesz poczuć trochę więcej doznań, warto zainwestować w nieco większe wibratory. Co prawda nie należy od razu rzucać się na największy model, ponieważ trzeba pamiętać, że w dalszym ciągu prawdopodobnie nie mamy tak dużych możliwości, co przy stosunku klasycznym. Musisz jednak przyznać, że wibrator analny w zabawnym kształcie lub kolorze może być ciekawą alternatywą.

Podwójna penetracja

Masz już naprawdę spore doświadczenie i chcesz wykorzystać potencjał? Wibrator analny do podwójnej penetracji to w pewnym sensie bardzo zaawansowana zabawka erotyczna, lecz w seks shopach są konstrukcje o różnych wielkościach i grubościach, więc to również można dopasować do swoich preferencji. Zalecamy spróbować, ponieważ emocje i wspaniałe orgazmy są gwarantowane.

Jaki lubrykant?

Wiesz już na pewno, że wibrator analny to nie wszystko, czego potrzebujesz. Lubrykant jest równie istotny lub nawet ważniejszy podczas zabawy. Nie powinien być to jednak pierwszy produkt z brzegu, ponieważ może on nie być wystarczający pod względem nawilżenia lub poślizgu i zwyczajnie szybko straci swoje właściwości i pojawi się bardzo nieprzyjemne uczucie. Sięgnij zatem po dedykowany produkt do tego typu zabaw. Informacje na ten temat znajdziesz na etykiecie, w opisie lub nawet na samym produkcie w nazwie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here