Przyczepka podłodziowa – którą wybrać?

0
251
Przyczepka podłodziowa

Sporty wodne różnej maści cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Możliwe, że dzieje się tak dlatego, ponieważ dostęp do dóbr jest powszechniejszy, łatwiejszy niż kiedykolwiek – wszystko można nabyć za pomocą zakupów w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu. Nie inaczej rzecz ma się z przyczepką podłodziową, jednak dokonując jej zakupu z pewnością nasunie się jedno pytanie: która przyczepka podłodziowa będzie dla Ciebie i Twojej łodzi najlepsza?

Przyczepka podłodziowa – rodzaje

Przyczepki podłodziowe można podzielić na trzy kategorie. Oto one:

 

  • przyczepka podłodziowa jednoosiowa – jednoosiowa przyczepka podłodziowa charakteryzuje się lekkością i stosunkowo niewielkimi rozmiarami. Służy do przewozu łodzi nie cięższej niż 1500 kg i nie dłuższej niż 6,5 metra. Ciężar jednostki pływającej w tym przypadku jest równomiernie rozłożony nie tylko na koła przyczepy, ale także na hak samochodu;
  • przyczepka podłodziowa dwuosiowa – mając do czynienia z dwuosiowymi przyczepkami podłodziowymi masz do wykorzystania aż 3000 kg masy i 9 metrów długości. Większość ciężaru łodzi skupia się na przyczepie, a nie na haku samochodu;
  • przyczepka podłodziowa trzyosiowa – oferuje transport naprawdę dużych łodzi: tych o długości do 9,5 metra i maksymalnej wadze 3500 kg. Wzmocnione opony kategorii C, hamulec najazdowy, uresorowane zawieszenie, konstrukcja opierająca się na wzmocnionych profilach – wszystkie te cechy gwarantują pełne bezpieczeństwo przewozu jednostki pływającej o nieprzeciętnych gabarytach i wadze.

 

Wszystkie przyczepki podłodziowe można dowolnie modyfikować poprzez dodawanie różnego rodzaju akcesoriów, które usprawniają i ułatwiają załadunek oraz rozładunek.

Przyczepki podłodziowe – polecane firmy

Przyczepka podłodziowa to wydatek rzędu kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie ma tutaj miejsca na towar słabej jakości – jeśli zawiedzie, ucierpieć może nie tylko łódź, ale także inni uczestnicy ruchu drogowego. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo! Dlatego zaufaj poniższym markom:

  • Brenderup – duńskie przedsiębiorstwo funkcjonujące już od 1936 roku. Doświadczenie marki jest niepodważalne – przyczepki podłodziowe z jej logiem możemy zauważyć na drogach w całej Europie. Na naszym kontynencie wyroby firmy Brenderup są dystrybuowane przez aż 2300 dealerów.
  • Lorries – producent nie tylko wysokiej klasy przyczepek podłodziowych, ale także przyczep burtowych, lawet, przyczep do transportu maszyn czy motocykli. Lorries wsłuchuje się w potrzeby konsumentów: bierze pod uwagę ich doświadczenie i sugestie przy wszystkich kolejnych projektach.
  • Temared – w ofercie tej firmy znajdziesz nie tylko przyczepy podłodziowe, ale także  inne specjalistyczne wyroby, np. przyczepy do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów itp. Logo Temared możesz dostrzec na drogach sześciu kontynentów, gdyż właśnie tak daleko sięga dystrybucja marki.

Znajdź swoją przyczepę podłodziową online

Zakupy internetowe to chyba najwygodniejsza forma robienia zakupów: w parę minut możesz porównać specyfikację oraz ceny interesującego Cię produktu w kilku punktach. Wejdź na stronę https://przyczepa-podlodziowa.pl/ i przejrzyj oferowane tam przyczepki podłodziowe. Gdy już wybierzesz konkretny model przy pomocy nowoczesnej strony internetowej to odwiedź tego dealera osobiście i nawiąż kontakt z obsługą tego miejsca – doświadczona, profesjonalna kadra będzie w stanie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Salon sprzedaży znajduje się w pomorskim Chwaszczynie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here