Portale randkowe

0
2049

Randki online i portale tego typu ciągle zyskują na popularności i zyskują coraz więcej użytkowników. Często zdarza się, że jedna osoba zakłada kilka kont na kilku portalach randkowych, kierując się zasadą, że czym więcej tym lepiej. Nie każde konto oczywiście jest aktywne i portale tego typu maja mnóstwo nieaktywnych użytkowników sztucznie zapełniających liczniki.

Jaki jest fenomen tego typu portali? Związek na pewno ma to z rozwojem internetu, obecnie praktycznie wszystko możemy załatwić online, więc dlaczego nie spróbować by poznać jakiś ciekawych potencjalnych partnerów życiowych. Dużo osób oczywiście zakłada konta na stronach typu portal randkowy w celu znalezienia drugiej połówki na jedną, przygodną noc. Nie ma w tym nic złego o ile od razu określimy swoje zamiary i będziemy szczerzy z drugą osobą. Drugą opcja jest zabawa online, znajdują się i tacy ludzie, którzy czerpią przyjemność z pisania niekoniecznie grzecznych rzeczy z drugą osobą. Niektóre panie traktują portale randkowe jako sposób na znalezienia sobie bogatego partnera w celach materialnych, jest to o tyle łatwe, że można łatwo oszacować stan majątkowych osoby po wrzucanych miejscach, widać tam przecież jak ktoś jest ubrany czy w jakich egzotycznych krajach był. Dochodzi do tego oczywiście często opisy, w których panowie chętnie się chwalą stanem majątkowym.

Dużą grupą użytkowników portalu randkowego są ludzie ciekawi na co mogą tam trafić, swoje konta założyli w przypływie emocji i nie do końca sami wiedzą czego szukają. Traktują przeglądanie ich jako zabawę i formę rozrywki. Tak naprawdę mała ilość użytkowników korzysta z prawdziwego przeznaczenia tego typu portali, czyli umawiania się na randki i czy randki online. Co prawda znajdują się i tacy ludzie którzy swoja drugą połówkę poznali właśnie przez internet i żyją ze sobą długie lata w szczęśliwym związku. Na pewno warto wejść w ten świat i zobaczyć przysłowiowo z czym to się je, nic nas to nie będzie kosztować, a może polubimy takie strony i uda nam się umówić na jakąś randkę.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here