Kartka urodzinowa dla koleżanki

0
4577

Dzisiaj, jeśli ktoś ma urodziny to wpisujemy się na Facebooku i nic więcej się nie robi. To nie za ładnie, bo dawniej ludzie wysyłali do siebie kartki. Oczywiście dzisiaj nie musimy tego robić w takiej formie, jaką znają nasi rodzice, ale można przecież wysłać kartę elektroniczną. Wchodzimy na specjalną stronę i tam wybieramy taką kartkę, jaka nam się podoba. Możemy wybierać dowolne wzory i kolory. Najlepiej jest zamieścić jakiś wierszyk albo coś miłego.

Taka kartka będzie o wiele lepiej odczytywana przez drugą stronę. Jeśli na tej koleżance nam zależy to tym bardziej warto się nieco bardziej wysilić. Jeśli mamy pomysł na kartkę to można również sobie zrobić coś według własnego projektu. Możemy dodać zdjęcie, jakiś ciekawy widok, a dla osób uzdolnionych istnieje opcja dodawania własnej grafiki. Naprawdę to nie jest takie skomplikowane, na jakie może wyglądać.

W kilka minut mamy gotowy projekt i teraz nie pozostaje nam nic innego jak wysłać go koleżance. Jeśli znamy jej email to będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania. Taka kartę na urodziny można będzie wysłać koleżance anonimową, niech się zastanawia, kto stworzył coś tak wyjątkowego. Dzisiaj mamy łatwo zapamiętać, kto i kiedy ma urodziny, bo mamy poustawiane przypomnienia. Skorzystajmy, zatem z takiej okazji i podarujmy komuś coś niby drobnego, ale dającego tak wiele radości. Każda osoba będzie się cieszyła, że ktoś o niej pamięta i że nie robi tego, bo tak trzeba tylko tego chce.

Najlepsze pomysły

Kartka urodzinowa dla koleżanki może mieć motyw miłosny. Wtedy będą miłosne wierszyki, miłosne zdjęcia czy serduszka. Jest tego bardzo dużo, co oznacza, że każdy znajdzie dla siebie coś, co mu odpowiada. Można również postawić na śmieszną kartkę urodzinowa. Trzeba będzie ją wybrać z listy i wysłać. Ogólnie na takiej stronie gdzie można wysyłać kartki urodzinowe mamy tak bardzo duży wybór motywów, że znajdziemy wreszcie coś, co nam odpowiada.

Pieski, kotki, ciekawe widoki to wszystko tam się znajduje. Warto nieco wcześniej się tym tematem zainteresować, bo będziemy mieć więcej czasu na znalezienie czegoś odpowiedniego. Jeśli wysyłamy kartki urodzinowe kilku koleżanką to czeka nas sporo pracy, bo trzeba będzie zrobić to na czas. Kartka przecież nie może być spóźniona, bo nie wyglądałoby to najlepiej. Tym bardziej, jeśli pod taką kartką się podpisujemy.
Szukajmy motywów, zdobywajmy adresy i wysyłajmy tak dużo kartek jak tylko chcemy. To będzie duża radość nie tylko dla osób, które je otrzymają, ale również dla nas. Warto to robić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułRandki przez internet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here