Highlab.pl – znakomite źródło najświeższych informacji i trików ze świata nauki i IT

0
1173
informacji i trików ze świata nauki i IT

Branża IT to jeden z najbardziej rozchwytywanych tematów polskiej blogosfery. Wydawałoby się, że w tym torcie nie ma już miejsca dla kolejnego gracza, jednak ciągle pojawiają się kolejni, którzy znacząco się wyróżniają w sposób pozytywny spośród wielu innych blogów poświęconych tej tematyce. Do ważnych graczy należy między innymi blog Highlab.pl. który wnosi powiew świeżości i profesjonalizmu, a także i olbrzymiej pasji, w świat polskich blogów o IT.

Highlab.pl w chwili obecnej w całości tworzy jeden człowiek, Piotr Cichosz – pasjonat nowych technologii, nauki, wszelkiego rodzaju nowych użytecznych gadżetów i programowania. Prywatnie zajmuje się on między innymi programowaniem w języku JavaScript, który jest jedną z podstaw Internetu, a jego silnej pozycji na rynku nic nie grozi. Wręcz przeciwnie – jego zastosowania zaczynają się mnożyć i można w nim tworzyć nawet aplikacje i gry mobilne i desktopowe, a także tworzyć w nim fascynującą sztukę generatywną.

Równie obficie występują na blogu informacje na temat świata kryptowalut (zobacz kryptowaluty na highlab.pl)i technologii Blockchain, która jest jednym z najbardziej zagadkowych obszarów technologii dla znacznej większości zwykłych użytkowników. Powoli staje się ona jednak powszechna, a z jej użyciem budowanych jest coraz więcej produktów. Świadczonych za jej pośrednictwem jest też coraz więcej usług, a kryptowalutami można płacić w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Do tego coraz częściej otrzymuje się w niej wynagrodzenie – dotyczy to między innymi freelancerów, którzy rejestrują się na jednej z wielu platform im dedykowanych, funkcjonujących w sieci Blockchain. Nieznajomość zagadnień związanych z rynkiem kryptowalut stanowić może w niedalekiej przyszłości poważny problem – tak dla przedsiębiorców, jak i zwykłych użytkowników. 

Highlab.pl to także miejsce, w którym prezentowane są rozmaite urządzenia, gadżety i akcesoria. Znajdują się tutaj zatem świeże newsy oraz recenzje dotyczące smartfonów, laptopów, tabletów, rozmaitych akcesoriów i innych urządzeń, które pozwalają wynieść jeszcze więcej ze świata cyfrowego i zapewnić też wspaniałą rozrywkę w wolnych chwilach, gdyż technologia nie powinna kojarzyć się jedynie z pracą i udogodnieniami, lecz także z frajdą, której wymiar blog Highlab.pl odsłania przed każdym odwiedzającym go użytkownikiem spragnionym gorących nowinek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here