Gdzie można kupić tusze do Canon PIXMA MG3650 za mniej?

0
989
tusze do Canon PIXMA MG3650

Drukarki atramentowe są niedrogie jako sprzęt, ale często okazują się kosztowne w utrzymaniu. Posiadasz model Canon PIXMA MG3650? Jeśli za każdym razem, gdy musisz dokupić wkłady drażni Cię ich wysoka cena, wybierz lepsze rozwiązanie! Kupowanie w sklepach sieciowych zupełnie się nie opłaca. Podpowiadamy, gdzie można kupić tusze do Canon PIXMA MG3650 za mniej!

Własna drukarka to ogromna wygoda, dlatego wiele osób myśli, że to normalne, że trzeba do niej „dopłacać”. Nie jest to jednak dobre podejście. Materiały eksploatacyjne wcale nie muszą być tak drogie, jak sugerują producenci. Dowiedz się, gdzie możesz kupić tusze do Canon PIXMA MG3650 w korzystnej cenie!

Ile kosztują tusze do Canon PIXMA MG3650?

Drukarka Canon PIXMA MG3650 wykorzystuje dwa rodzaje kaset z tuszem, czyli wkłady o numerach PG-540 (czerń) oraz PG-541 (kolory). W podstawowych wersjach wystarczają na zadrukowanie 180 stron, a w opcji XL – nawet do 600 w czerni i 400 w kolorze. Komplet składa się na paletę CMYK, która umożliwia uzyskanie szerokiego spektrum barw.

Tusze do Canon PIXMA MG3650 uchodzą za dość drogie. Czarny wkład kosztuje ok. 90 zł/140 zł, natomiast kolorowy – 120/140 zł. Daje to koszty rzędu nawet 50gr za wydruk jednej strony. To aż pięć razy więcej niż w drukarni czy punkcie ksero! Do tego trzeba jeszcze doliczyć rachunki za prąd, papier czy ewentualne konserwacje/naprawy.

Ceny tuszów do Canon PIXMA MG3650 oraz innych drukarek znanych marek są sztucznie podwyższane. Sporo dopłaca się za logo na opakowaniu, marże oraz inne ukryte koszty. Wielkie firmy reklamują się wysoką jakością, niezawodnością, ekologicznymi metodami produkcji itp. W rzeczywistości oferowane przez nich produkty nie są wcale aż tyle warte i nie wypadają w żaden sposób lepiej od wkładów innych producentów. Wiele osób zastanawia się więc, jak ograniczyć wydatki na kartridże.

W jakiś sposób można oszczędzać na tuszach do Canon PIXMA MG3650?

Kupowanie tuszów do Canon PIXMA MG3650 w cenie podstawowej zupełnie się nie opłaca. Promocje w sklepach sieciowych są dość rzadkie, jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne, dlatego trzeba szukać innych rozwiązań. W niektórych miastach działają punkty oferujące sprzedaż po stawkach hurtowych. Trudno je jednak znaleźć i nie wszystkie proponują sprzedaż wysyłkową. W ten sposób można też raczej zaoszczędzić tylko od kilku do kilkunastu złotych na sztuce, co nie daje zbyt dużo.

Najkorzystniejszym wyjściem są tusze do Canon PIXMA MG3650 wytwarzane przez mniejszych producentów. Są w zasadzie identyczne – idealnie pasują do sprzętu, gwarantują świetną jakość wydruku i doskonale się sprawdzają. Przy tym często mają też większą pojemność, dzięki czemu można je rzadziej wymieniać. Nie są jednak sygnowane logo wielkiej marki, więc ich cena jest nawet kilkukrotnie niższa. To nie tylko tanie, ale też bardzo wygodne i ekologiczne rozwiązanie – kupując mniej wkładów ogranicza się produkcję problematycznych śmieci, jakimi są puste kartridże.

Skąd zamawiać tusze do Canon PIXMA MG3650?

Tusze do Canon PIXMA MG3650 w dobrej cenie można oczywiście znaleźć w Internecie. Szczególnie warto wybrać polskiego producenta takich artykułów. W Sieci działa kilka sprawdzonych serwisów, jak np. www.tonerpartner.pl. W szerokiej ofercie dostępne są nie tylko wysokiej jakości zamienniki, ale też kartridże Canon oraz innych znanych producentów w cenach hurtowych. Szybka, darmowa dostawa dodatkowo sprawia, że zamówienie jest jeszcze wygodniejsze i bardziej opłacalne. Nawet jeśli nie pamięta się numeru wkładów, wygodna wyszukiwarka oraz pomocni konsultanci telefoniczni/online pomagają odszukać odpowiedni produkt. Zamawianie tuszów do Canon PIXMA MG3650 przez Internet to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie!

Nie ma sensu przepłacać za materiały eksploatacyjne sprzedawane w sklepach sieciowych. Tusze do Canon PIXMA MG3650 da się kupić za nawet mniej niż połowę oryginalnej ceny! Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na drukowaniu w domu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here