Akcesoria do wiatrówek

0
1401
Akcesoria do wiatrówek

Strzelanie staje się powoli jednym z ulubionych zajęć Polaków. Obserwuje się wzrost zainteresowania w przeróżnych grupach wiekowych, niezależnie od płci czy zasobności portfela. Wszak każdy zapewne pamięta, jak pięknie było w dzieciństwie, gdy bawiliśmy się w policjantów i złodziei… Zabawki militarne należą do popularnych prezentów. Przez strzelectwo można się też łatwo odstresować. Stanowi ono także część naszego narodowego dziedzictwa.

Strzelanie – jak zacząć?

Najlepsza opcja to wybranie się na strzelnicę. Nie tylko po to, by sprawdzić celność, ale i przekonać się, czy takie hobby przypadnie nam do gustu. Obecnie strzelnice oferują programy szkoleniowe także dla tych, którzy chcą zacząć od zera. Pozwolenie na broń nie jest wymagane, jeśli tylko strzelanie odbywa się na terenie strzelnicy.

Strzelanie uczy koordynacji wzrokowej i ruchowej, odpręża, relaksuje, a także wzmaga koncentrację. Gdy uprawiamy ten sport, nasz organizm wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia.

Strzelam, i co dalej?

Jeśli spodoba Ci się to, co robisz, możesz zawsze pójść o krok dalej i zapisać się do klubu strzeleckiego. Ćwiczy się tam strzelanie statyczne i dynamiczne do obiektów ruchomych i nieruchomych. Tam też można starać się o patent strzelecki. Po 3 miesiącach mamy opcję przystąpienia do egzaminu o patent, po zdaniu którego staramy się o pozwolenie na broń sportową. Kto wie, może zaczniesz odnosić sukcesy na arenie krajowej, lub nawet międzynarodowej?

Wszystkim hobbystom, którzy zainteresowani są strzelectwem, polecamy zapoznać się z naszym asortymentem akcesoriów do wiatrówek.  Chcesz wiedzieć, co będzie Ci potrzebne?

Śrut

W naszym sklepie znaleźć można śrut do wiatrówek. To wyrób hutniczy – małe okrągłe cząstki metalowe. Jest to rodzaj naboju do wiatrówek. Posiadamy w swojej ofercie wiele rodzajów śrutu do różnych wiatrówek. Do wyboru, do koloru.

Kabura

Dla wygodnego przenoszenia wiatrówek zaprojektowano specjalne kabury. Z nimi przeniesiesz swoją broń bez szwanku, mając wolne ręce. Jest to wygodne i bezpieczne. W ofercie mamy kabury skórzane, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, nylonowe – lekkie i wytrzymałe, a także polimerowe. Kabury umożliwiają zamocowanie wielu rodzajów pistoletów wiatrówek. Zalecane są do użytku podczas dyskretnej pracy, ale także po to, by można było szybko dobyć broni. Ściśle przylegają do ciała, są więc praktycznie niezauważalne.

Magazynek

To część składowa wiatrówki, która służy za wewnętrzny zapas naboi. Wyróżniamy magazynki stałe i wymienne. Magazynki są używane obecnie w niemalże wszystkich rodzajach broni palnej. Należy do niezbędnych akcesoriów każdego fana strzelania.

Tarcze do strzelania

Każdy dobry strzelec powinien ćwiczyć celność. U nas kupisz profesjonalne tarcze do strzelania, które świetnie sprawdzą się i na zewnątrz, i w pomieszczeniach specjalnie do tego przeznaczonych. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, ponadprzeciętną jakością i łatwością w użytkowaniu. Posiadamy np. Zombie Spinnera, który obraca się, gdy trafimy w tzw. kill-zone, czyli otwór znajdujący się na środku tarczy. To duża innowacja. W naszej ofercie znajdziesz również tarcze do profesjonalnego treningu z udziałem broni długiej.

Inne akcesoria

U nas odkryjesz także pokrowce, kulochwyty, szelki do kabur, dwójnogi na lufę, a także niezbędne środki do czyszczenia broni. Z nami zostaniesz jeszcze lepszym strzelcem!

Źródło: http://podbierak.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here