Klasyczna elegancja – białe meble do sypialni

0
1041
Klasyczna elegancja – białe meble do sypialni

Elegancja, jaka charakteryzuje się biel zauważalna jest nie tylko w modzie odzieżowej, ale również w trendach wyposażenia wnętrz. Kolor ten jest ponadczasowy i wykorzystywany w wielu różnych stylach aranżacji pomieszczeń. Jej szlachetność doskonale komponuje się w salonach, choć szczególne wrażenie robi w pomieszczeniach sypialnianych.

Biel w minimalizmie

To styl, w którym biel gra główną rolę. Opiera się na połączeniu prostych, niezdobionych form, ale mających unikatowy charakter. Łóżka i szafki nocne powinny mieć gładkie powierzchnie, szczególnym uznaniem cieszą się meble na wysoki połysk, które do całej aranżacji wprowadzają nowoczesny akcent. Styl ten często jest monokolorowy, co oznacza, że nie tylko meble są białe, ale również wszelkie inne powierzchnie i elementy wyposażenia, a więc ściany, lampy, tkaniny zasłon i pościeli. Aby uzyskać mniej surowy efekt można biel przełamać innych kolorem, choć najlepiej równie jasnym, a więc ciepłą szarością lub beżem.

Biel w industrializmie

Sypialnia w stylu industrialnym charakteryzuje się estetyczna kompozycją bieli i drewnianych powierzchni. Przytulny, jasny kolor tłumiony jest przez surowość desek tworząc balans i harmonię. Białe meble również nie muszą być nudne, a przykładem tego jest łóżko na agatameble.pl, które łączy w sobie połyskującą biel stelaży, w którym znajduje się wstawka w kolorze dębu truflowego. Wykorzystując mebel w tym stylu można uchwycić niepowtarzalne i oryginalne piękno charakterystyczne dla industrializmu.

Biel w art deco

Cechy charakterystyczne dla art deco to wysublimowany przepych. Aranżacje łączą w sobie pikowane faktury będące synonimem wyrafinowania i szyku, kryształowe lampy oraz meble o fantazyjnych kształtach. W urządzeniu sypialni w stylu art deco na pewno pomoże białe łóżko ze strony agatameble.pl, które posiada oryginalne, pikowane wezgłowie. W ten sposób uzyskać można nie tylko wygodny i funkcjonalny mebel, ale również nadający niepowtarzalny charakter całej aranżacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here