Audi A4 opinie

0
1431
Audi A4 opinie

Audi A4 to model, którego historia sięga roku 1994 kiedy zaczęła się jego produkcja jako następcy kultowego modelu Audi 80. Konkurował on z takimi samochodami jak Mercedes Benz klasy C, BMW Serii 3, czy Volvo S60.
Jest to niezwykle popularny w Polsce samochód, którego wygląd, zważywszy na rok, w którym go zaprezentowano i rozpoczęto jego produkcję był całkowicie rewolucyjny-sprawiał wrażenie nowoczesności i luksusu. Pojazd ten po dziś dzień jest niezwykle popularny w Polsce i jest niemalże niemożliwe, by istniała osoba, która nie widziała nigdy tego modelu na polskich drogach. Do tej pory wyprodukowano aż sześć milionów egzemplarzy tego modelu, co czyni go jednym z najczęściej sprzedawanych i najchętniej kupowanych modelów Audi.
Do tej pory powstało pięć generacji tego modelu, a najnowsza oferowana jest klientom od 2015 roku i z których każda cieszy się dużym zainteresowaniem i ma swoje grono sympatyków. Powstały także usportowione wersje, takie jak S5 i RS 5.
Audi A4 nie ulegało dużym zmianom na przestrzeni lat-w myśl zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia kolejne generacje były jedynie delikatnie tylko poprawiane i unowocześniane-bez drastycznych zmian, które w przypadku modelu, który już od pierwszej generacji prezentował się znakomicie nie były w ogóle potrzebne.
Audi A4 od lat dobrze się sprzedaje oraz podoba się użytkownikom – ilość sprzedanych modeli najlepiej o tym świadczy. Model ten wybierają osoby zarówno starsze jak i młodsze – w tym pojeździe dobrze poczuje się każdy, kto chce wygodnie poruszać się po mieście i przy tym cieszyć się stabilnym spalaniem. Jazda tym modelem jest niezwykle żwawa oraz wygodna. Model A4 to model nie starzejący się. Dzięki materiałom najwyższej jakości i doskonałemu wykonaniu osoby dbające o swój samochód mogą pochwalić się pięknym, solidnie i nowocześnie wyglądającym samochodem, nawet jeśli jest to któraś z pierwszych generacji. Pierwsza generacja Audi A4 została laureatem plebiscytu na Europejski samochód roku, zajmując w owym plebiscycie trzecie miejsce w 1996 roku.

www.getmoto.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudi A7 spalanie
Następny artykułGrecja miasto turystyczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here