W jaki sposób zabezpieczyć dom przed włamaniem?

0
1466

Ochrona naszego mienia w obecnych czasach jest niezwykle ważna. Nie ma znaczenia fakt w jakiej okolicy mieszkamy – zawsze na uwadze powinniśmy mieć bezpieczeństwo naszych bliskich oraz własne. Co należy zatem zrobić, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie? Zapraszamy do lektury!

Drzwi oraz okna antywłamaniowe

Na początku warto podkreślić, iż już na etapie planowania budowy domu warto wziąć pod uwagę zastosowanie drzwi oraz okien antywłamaniowych. To właśnie one stanowią podstawą barierę dla każdego złodziejaszka. Czym różnią się okna oraz drzwi w tym wariancie od alternatyw zwyczajnych?

Drzwi oraz okna antywłamaniowe

Przede wszystkim szybą. Jest ona stworzona ze szkła hartowanego o stosownej grubości. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, iż zostanie zniszczona w drobny mak. Uderzenie z ogromną siłą może jedynie poskutkować drobnym – niemal niewidocznym zarysowaniem. Ponadto w tego typu oknach i drzwiach montowane są dodatkowe zabezpieczenia w postaci rygli oraz wzmocnień uniemożliwiających wyważenie.

Innowacyjne systemy alarmowe

Innowacyjne systemy alarmowe

Poza drzwiami oraz oknami antywłamaniowymi warto wyposażyć nasze domostwo w nowoczesne systemy alarmowe. Współczesna technologia sprawia, iż tego rodzaju system może być kontrolowany 24h na dobę, a wszelkie niepokojące objawy mogą być dostarczone w ułamku sekundy na nasz telefon komórkowy oraz do potencjalnej firmy ochroniarskiej.

Pełna automatyka systemów pozwala ponadto na obsługę oświetlenia oraz drzwi wespół z oknami. Współczesne systemy alarmowe efektywnie i skutecznie zabezpieczają przed włamaniami oraz dezaktywacją czujników ruchu, a także niekontrolowanym logowaniem się do systemu.

Fachowej rady udzielił sklep z systemami alarmowymi Montersi.pl oferujący ponadto wysokiej jakości transformatory video – https://www.montersi.pl/transformatory-video

montersi.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here