Urządzenie domu z lodówką firmy Samsung

0
4953

Jeden z obecnie dominujących trendów w planowaniu zabudowy kuchni to lodówki jednodrzwiowe. Urządzenia te wyposażone są w technologię No Frost. Są niewielkie, ale bardzo praktyczne i często niezwykle oszczędne. To ważne o tyle, że coraz większa liczba domów i mieszkań ma niewielkie kuchnie. Lodówka do zabudowy No Frost to dość specyficzny produkt, który musi spełniać określone wymogi techniczne, niemniej wielu producentów sprzętu AGD stara się zrobić wszystko, żeby nawet przebić i tak wysokie standardy.

Lodówka do zabudowy No Frost nie ma wielkiej pojemności, ale dzięki temu mieści się często nawet pod blatem roboczym. Cecha ta daje jeszcze większą swobodę w planowaniu kuchennej aranżacji. Jednak niewielkie wymiary nie muszą oznaczać braku funkcjonalności. Na rynku dostępna jest lodówka do zabudowy No Frost z tymi samymi funkcjami co w dużo większych urządzeniach. I tak chłodziarka jednodrzwiowa z systemem No Frost praktycznie nie wymaga odmrażania, ponieważ automatycznie usuwa odkładający się szron. Przyczynia się to również do zmniejszenia energochłonności urządzenia, które nie jest wiele droższe, a generuje dużo mniejsze rachunki za prąd.

Lodówka do zabudowy No Frost to więcej niż chłodziarka. System No Frost może być obecny nie tylko w samych lodówkach, ale także w jednodrzwiowych lodówkach z zamrażalnikiem. Nie można zapominać również o ciekawych rozwiązaniach funkcjonalnych, takich jak na przykład dodatkowe półki czy nakładki na nie, dzięki którym lodówka do zabudowy No Frost jest znacznie bardziej atrakcyjna. To zwykle dodatki tak proste, że wszyscy pytają, dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej – właśnie od takich detali nierzadko uzależniony jest wybór lodówki do zabudowy.

Na pewno warto na bieżąco przeglądać jak największą liczbę ofert – nawet zewnętrznie podobna do zwykłego urządzenia lodówka do zabudowy No Frost może różnić się parametrami technicznymi i funkcjonalnością, a ponieważ oferty zmieniają się bardzo szybko, trudno jest udzielić raz na zawsze odpowiedzi na pytanie o to, czym należy się kierować przy wyborze lodówki do zabudowy.

Lodówka do zabudowy No Frost łączy w sobie styl i rozsądne wymiary, dzięki czemu dopasuje się do każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii chłodziarka jest energooszczędna – modele te mieszczą się zazwyczaj w klasie A++. Dostępne są także następujące wersje: zaawansowana lodówka dwudrzwiowa, dwuagregatowa oraz chłodziarka No Frost – wszystkie niewymagające rozmrażania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here