Prezenty dla gadżeciarza – TOP 4

0
739
Prezenty dla gadżeciarza

Bez nowoczesnych gadżetów trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie – każdy z nas posiada m.in. telefon komórkowy Huawei, Xiaomi, Samsung czy innej marki, smartwatch lub opaskę sportową, konsolę do gier i inne modne akcesoria. Co wybrać na prezent dla gadżeciarza?

Kolekcjonerzy gadżetów

Jedni kolekcjonują nowoczesne i mniej lub bardziej praktyczne gadżety, inni wybierają jedynie to, co faktycznie może im się przydać. Jeśli jednak szukasz czegoś na prezent, znajdź kompromis – poniżej kilka pomysłów, które mogą być strzałem w dziesiątkę. Oto nasz TOP 4.

Nowoczesny smartfon

Smartfon to już standard i w jego posiadaniu jest niemal każdy z nas. Jednak na rynku są dostępne różne urządzenia – mniej lub bardziej zaawansowane, pełne nowoczesnych technologii, wyposażone w różne aplikacje i udogodnienia poszerzające zakres ich możliwości.

Flagowe modele Apple czy Samsung smartfony S20 Plus czy iPhone 12 – trafią w gust każdego gadżeciarza, świetnie sprawdzą się do pracy, jak i jako źródło rozrywki. Nie są tanie, ale za to mają wydajne procesory i baterie, świetne ekrany oraz potrafią zastąpić profesjonalne aparaty fotograficzne czy kamerę. Telefon komórkowy  Huawei, Xiaomi czy Sony powinien być dopasowany do potrzeb, ale będzie też modnym gadżetem.

Smartwatch albo opaska sportowa

Co prawda niejeden telefon komórkowy – Huawei czy Samsung – może liczyć kroki i obsługiwać różne aplikacje dla osób aktywnych, dla sportowców dobrym wyborem będzie inteligentny zegarek albo chociaż smartband. To drugie urządzenie ma mniej możliwości, ale często są one wystarczające dla osoby lubiącej aktywności na co dzień.

Urządzenia te mają różne zakresy możliwości – potrafią między innymi liczyć przebyty dystans i liczbę spalonych kalorii, rozpoznać różne rodzaje aktywności, zmierzyć puls itd. Wybrane mają też GPS, co jest dużym ułatwieniem podczas biegania czy wycieczek rowerowych po nieznanym terenie. Zapewniają dużą wygodę użytkowania, można je personalizować, są zwykle wytrzymałe i solidne, a także można dobrać model w zależności od różnorodnych funkcji i potrzeb.

Pojemny power bank

Praktyczny prezent, który przyda się każdemu to power bank – może nie tak efektowny, ale za to bardzo wskazany! Można wybrać urządzenie o różnej pojemności, dopasowane do potrzeb. Jest niewielki, poręczny, mobilny, lekki, można go wszędzie zabrać – przenośne i zapasowe źródło energii wiele razy pozwoli skorzystać z telefonu w bardzo ważnych momentach. Nie tylko z telefonu – obsłuży też m.in. tablet, nawigację czy odtwarzacz MP3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here