Oświetlenie LED w domu

0
623
żarówka g9

Standardowym wyposażeniem nieruchomości w obecnych czasach jest oświetlenie LED do domu. Coraz więcej osób decyduje się na zmianę oświetlenia z tego tradycyjnego. Dosyć duża ilość rozwiązań oferowanych przez technologię LED daje trwałość opraw oraz energooszczędność. Dzięki tym zaletom, są stawiane na pierwszym miejscu wśród możliwości oświetlenia domów i biur.

Zalety oświetlenia LED

Oświetlenie LEDOWE do domu to przemyślana decyzja. Mimo, że zakup tego produktu wiąże się z wyższymi kosztami, to w dłuższej perspektywie wyjdziemy na tej transakcji na plus, poprzez zaoszczędzeniu na rachunku za prąd. Zwykła żarówka zużywa 10 razy więcej energii elektrycznej niż ta w wersji LED. Wybierając tą wersję żarówki możemy mieć pewność, iż kolejny zakup przesuwamy na bardzo daleki okres czasu, ze względu na swoją trwałość. Świecą one bowiem 25 razy dłużej niż te tradycyjne oraz 10 razy dłużej niż halogenowe. Zaletą oświetlenia LED do domu jest fakt, iż zwykłe żarówki przestają świecić nagle, a LEDOWE dają nam znać poprzez coraz słabsze oświetlenie wydobywające się z żarówki. Także upadek na podłogę nie kończy się uszkodzeniem, jak to jest w przypadku tradycyjnych żarówek. Ponadto generują znacznie mniej ciepła, co daje bezpieczeństwo przeciw pożarom. Oświetlenie LED daje także możliwość kierunkowego rzutu światła.

Żarówki G9 LED

Żarówka G9 LED jest najczęściej wybieranym produktem w branży oświetleniowej. Jest ona małym i wydajnym światłem, które należy podłączyć bezpośrednio do instalacji 230V. Mimo małych gabarytów jest bardzo wydajna. Żarówki LED G9 są funkcjonalnymi i energooszczędnymi źródłami światła. Bardzo często spotykane są w nowoczesnych oprawach i żyrandolach. Spotkać się z nimi można również w lampkach biurowych, a także oprawach meblowych oraz oświetleniu dekoracyjnym. Żarówka LED G9 posiada więc takie zalety jak:

– niska temperatura działania
– małe gabaryty
– brak szkodliwego promieniowania
– całkowicie biodegradowalna
– brak rtęci oraz ołowiu
– dłuższa żywotność
– energooszczędność energii nawet do 90%.

Oświetlenie LED do domu ma zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się w salonie, łazience oraz sypialni. Możemy je wykorzystać jako główne światło, jak i dodatkowe oświetlenie przestrzeni. Idealnie pasują jako oświetlenie dekoracyjne. Wymiana żarówek na LEDOWE pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej. Szczególnie miejsca oświetlone przez długi czas warto zaopatrzyć w taki produkt., LED zamontowany w kuchni lub salonie zwróci się nam z nawiązką i zdecydowanie rzadziej będzie trzeba dokonać zakupu nowej żarówki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here