Kuchnia z muzyką w tle

0
4613
Kuchnia z muzyką w tle

W kuchni spędzamy na co dzień całkiem sporo czasu. Bardzo często jest to bowiem również jadalnia, w której wspólnie z resztą rodziny spożywamy posiłki. Chcemy więc, aby rozbrzmiewało przyjemnymi zapachami, ale i miłymi dla ucha dźwiękami.  Trzeba pamiętać jednak, że kuchnia to przede wszystkim miejsce pracy, w którym każdy dodatowy sprzęt, kabel zabiera miejsce przeznaczone do przygotowywania posiłków. Stacjonarne radio nie sprawdza się więc tutaj najlepiej, w efekcie czego najczęściej ląduje na parapecie. To z kolei oznacza utrudniony do niego dostęp, gorsze rozchodzenie się dźwięku. Czy można inaczej? Czy można mieć dobry dźwięk i komfort pracy jednocześnie? 

Gotowanie z muzyką w tle

Jest spora grupa ludzi, która nie wyobraża sobie gotowania w ciszy. Często samotne krzątanie się między garnkami zawsze uprzyjemniają płynące skądinąd dźwięki. Szczególnie w nadchodzącym okresie świątecznym, kiedy to staje radiowe rozbrzmiewają dźwiękami dobrze znanych, klimatycznych hitów, przy których pierniki robią się same. Nie da się jednak ukryć, że szczególnie w małej kuchni radio często zawadza. Ogranicza pole manewru, zabiera miejsce, które można byłoby przeznaczyć na kolejną blachę z ciastem. W przypadku większego pieczenia zaczyna się przestawianie, przesuwanie itp. Tymczasem jest dużo prostsze i przyjemniejsze rozwiązanie radia kuchenne zamontowane w suficie lub pod szafkami. W zależności od układu mieszkania i jego możliwości radio cyfrowe DAB+ jest w stanie zapewnić jego mieszkańcom prawdziwy komfort płynącego dźwięku, którego nie zagłuszy najlepszy robot kuchenny.

Bezpieczeństwo i jakość

Radia do zabudowy (np. Eis Sound) to doskonałe połączenie wysokiej jakości dźwięku i minimalizmu, który w przypadku architektury wielu mieszkań tak bardzo się liczy. Wysoka estetyka wykonania, możliwość łatwego wkomponowania i ukrycia radia łazienkowego czy kuchennego, sprawiają że coraz więcej osób chętnie po takie rozwiązania sięga. Do tego dochodzi wysoka jakość dźwięku (nikogo nie trzeba chyba przekonywać o schowanie radia i całego okablowania w suficie podwieszanym nie ma żadnego wpływu na czystość dźwięku, wręcz przeciwnie – pozwala na stworzenie lepszej akustyki dla dźwięku płynącego w góry. Wbrew pozorom takie rozwiązania nie są też drogie, pozwalają natomiast zaoszczędzić miejsce, są bezpieczniejsze, ponieważ całe okablowanie zostaje schowane, w końcu sama obsługa za pomocą pilota jest banalnie prosta. Nowoczesna rozwiązania pozwalają się cieszyć prawdziwą muzyczną ucztą!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, sprawdź Eis Sound.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here