Które końcówki do szczoteczek Braun Oral-B wybrać?

0
2257

Kiedy zdecydujemy się już na kupno szczoteczki elektrycznej powinniśmy wybrać także końcówkę, z jakiej będziemy korzystać. Na rynku istnieje bogata oferta główek. Każda z nich ma inne przeznaczenie. Przez to mogą różnić się od siebie kształtem, wielkością, twardością włosia czy gęstością. Szeroka gama produktów zapewni, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

BRAUN ORAL-B Stages Power

To końcówki do szczoteczek dla dzieci, które są bardzo atrakcyjne wizualnie. Posiadają bowiem nadruki z postaciami z bajek. Zostały wyposażone w bardzo delikatne włókna, które są w pełni bezpieczne dla wrażliwych zębów i dziąseł dziecka. Dzięki temu, że posiadają na środku dłuższy rząd niebieskich włókien, doczyszczają dokładnie powierzchnię zębów. Zastosowany system blednącego włosia informuje o konieczności wymiany główki. Można je zastosować we wszystkich szczoteczkach Oral-B poza tymi z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Precision Clean

To końcówka, która pozwala utrzymać jamę ustną w doskonałej czystości. Główka została specjalnie wyprofilowana tak, by dokładnie czyścić zęby. Dociera nawet do trudnodostępnych miejsc. Specjalny system włókien pozwala na dokładne usunięcie płytki nazębnej, osadów, resztek pokarmu. Daje także możliwość przeprowadzenia masażu dziąseł. Zastosowane włóka pozwalają ocenić, kiedy należy wymienić końcówkę na nową. Poza tym w zestawie znajdziemy kolorowe pierścienie, które pomagają ocenić do kogo należy szczoteczka.

BRAUN ORAL-B MicroPulse (FlossAction)

To końcówki, które zostały wyposażone w specjalne gumowe włókna MicroPulse. To właśnie one pozwalają jeszcze dokładniej dotrzeć do trudnodostępnych miejsc takich jak przestrzenie międzyzębowe. Miękkie włókna wykonują ruch obrotowy, który pozwala wymieść płytkę bakteryjną, co da możliwość dokładnego oczyszczenia zębów także przy linii dziąseł. Niebieskie włókna bledną wraz z czasem stosowania, co jest sygnałem, że należy wymienić końcówkę na nową. Główki te pasują do wszystkich modeli szczoteczek Oral-B oprócz tych z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Ortho Care Essentials

To końcówki, które zostały dedykowane osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Doskonale czyszczą także przestrzenie przy zamkach i innych zakamarkach aparatu ortodontycznego. Usuwają płytkę bakteryjną na powierzchni całych zębów, także przy klamerkach. Poza tym doskonale radzą sobie z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych. Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek poza tymi z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B TriZone

To końcówki, które doskonale wykonują ruchy wymiatające. Pozwalają pozbyć się płytki nazębnej, osadów i resztek jedzenia także z przestrzeni międzyzębowych. Wyróżnia je podłużny kształt, który odpowiada za brak podrażnień dziąseł. Osad nazębny zostaje usunięty także z przestrzeni poniżej linii dziąseł. Specjalne włókna informują użytkownika o tym, ze czas wymienić końcówkę na nową. Końcówki te są kompatybilne ze wszystkimi modelami szczoteczek Oral-B oprócz tych z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Interspace

To końcówki, które bardzo dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe. Mogą posłużyć także do czyszczenia aparatów ortodontycznych, implantów, mostków, a także innych uzupełnień protetycznych. Można je dopasować do wszystkich szczoteczek Oral-B oprócz tych z linii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B CrossAction

To końcówki, które zostały wyposażone we włosie ustawione pod kątem. Pozwala to dotrzeć do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej takich jak przestrzenie międzyzębowe. Włosie usuwa dokładnie płytkę bakteryjną, zapewniając świeżość wewnątrz jamy ustnej. Specjalny system włókien informuje użytkownika o tym, kiedy należy wymienić końcówkę na nową. Można je zamontować na wszystkich szczoteczkach Oral-B poza tymi z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Sensitive Clean

To końcówki do szczoteczki obrotowej, które cechuje miękkie włosie. Jest ono bardzo delikatne dla zębów i dziąseł, co sprawia, że mogą z niej korzystać osoby o dużej wrażliwości. Zostały wyposażone we włókna Indicator, które pozwalają ocenić, kiedy należy zmienić końcówkę na nową. Dokładnie usuwają płytkę nazębną i wszelkie osady. Ich zaletą jest to, że stymulują dziąsła. Posiadają kolorowe pierścienie, które można założyć na końcówkę. Pomagają wybrać swoja końcówkę spośród kilku, które są wykorzystywane w domu. Pasują do wszystkich modeli szczoteczek Oral-B poza tymi z serii Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Końcówki bardzo delikatne do szczoteczki elektrycznej EB60-3 Sensi Ultrathin

To końcówka, która jest dedykowana osobom mającym nadwrażliwość zębów i dziąseł. Pozwala utrzymać jamę ustną w należytej czystości. Główka swoim kształtem przypomina kwiat. Dzięki temu jeszcze dokładniej dociera do przestrzeni międzyzębowych. Włókna są wyjątkowo cienkie, delikatne i zaokrąglone na końcach, co sprawia, że nie podrażnią dziąseł. Możemy spotkać się z dwoma rodzajami włókien: cienkimi i zwykłymi. Takie połączenie zapewnia dokładne czyszczenie. Końcówki są kompatybilne ze wszystkimi modelami szczoteczek Oral B, oprócz serii Sonic Complete, Pulsonic, Vitality Sonic.

BRAUN ORAL-B 3D White / ProWhite

To końcówki wybielające, które dodatkowo polerują zęby. By usunąć przebarwienia są wyposażone w specjalną kauczukową gumkę. Polerująca miseczka umożliwia dokładne czyszczenie zębów. Włókna końcówki obejmują dokładnie każdy ząb dzięki czemu zostaje on wyczyszczony. Długie włosie dociera doskonale do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Z kolei blaknące włókna Indicator informują o konieczności wymiany końcówki na nową. Należy pamiętać, by nie być nią zębów codziennie, bo wybiela na zasadzie mechanicznego ścierania szkliwa. Końcówki można dopasować do wszystkich modeli szczoteczek Oral-B poza serią Sonic i Pulsonic.

BRAUN ORAL-B Sonic

To końcówki, których przeznaczeniem jest pozbywanie się w naturalny sposób przebarwień i płytki bakteryjnej. Główka ta posiada specjalny system CrissCross. Dzięki temu, że włosie jest ułożone pod różnymi kątami, zęby stają się jeszcze lepiej doczyszczone. Z kolei włókna PowerTip, które są dłuższe docierają skutecznie do przestrzeni międzyzębowych. Końcówka ta posiada jeszcze jeden rodzaj włókien – Indicator, które wskazują stan zużycia główki.

BRAUN ORAL-B PULSONIC

To końcówka wibrująco-masująca, która została stworzona, by jeszcze dokładniej czyścić zęby. Jej zadaniem jest zadbanie o higienę całej jamy ustnej. Dokładnie usuwa płytkę nazębną. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy zębów. Można jej używać także do czyszczenia języka, co ogranicza ilość występujących w jamie ustnej bakterii. Pozwala szczotkować zęby w kilku trybach: clean, sensitive i massage, co daje możliwość dostosowania jej do potrzeb użytkownika.

Wszystkie wymienione końcówki do szczoteczek znajdziesz w sklepie https://denthelp.pl/koncowki/koncowki-do-szczoteczek

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here