Jakie zalety ma Orlen paczka?

0
671
paczka

Orlen paczka, czyli paczka w Ruchu to modne rozwiązanie, z jakiego korzysta coraz więcej osób. Plusem jest zachowanie bezpieczeństwa i szybkie skorzystanie z usługi. Czym cechuje się Orlen paczka? Jakie ma zalety? Czego dotyczy nadanie i odebranie przesyłki?

Nadanie i odebranie paczki w Ruchu

Nadanie paczki odbywa się w kilku krokach. Na początku przystępujemy do szybkiej wyceny, uzupełnienia wymiarów i wagi paczki. W usłudze Orlen paczka nie należy przekraczać 20 kg, a wymiary paczki nie mogą być większe niż 20cmx30cmx50cm. Ostatni etap obejmuje przejście do zamówienia i opłacenie przesyłki. Pamiętajmy o tym, że paczkę nadamy w każdym punkcie Ruchu w naszej okolicy. Klienci biznesowi dodatkowo skorzystają z rabatów i tańszych wysyłek. Nawet gdy nie mamy możliwości wydrukowania formularza, formalności załatwimy na miejscu. Ogromnym atutem jest możliwość zachowania anonimowości.

Jeśli chodzi o odbiór paczki, także jest on bardzo prosty. Kurierzy codziennie wczesnym rankiem dostarczają do punktu Ruchu magazyny, gazety i zamówione paczki. Każda osoba otrzymuje SMSa z informacją o tym, gdzie czeka na nią pakunek. Nadana paczka oczekuje w punkcie do 3 dni. Zazwyczaj kioski Ruchu są otwarte do 6:00 do 19:00 lub 20:00, co daje nam sporo czasu na odbiór.

Zalety skorzystania z Orlen paczki

Sporą zaletą jest to, że podczas odbioru paczki można załatwić też inne sprawy. W usłudze Orlen paczka punkty Ruchu znajdziemy praktycznie w każdej miejscowości, co daje spore pole manewru. Nie tracimy czasu na stanie w korkach i dojazd na drugi koniec miasta. Kolejnym plusem jest fakt, że nie musimy umawiać się z kurierem na daną godzinę. Nadanie i odbiór wykonamy z dogodnym dniu i w dogodnym czasie. Opłaty są uiszczane na miejscu kartą lub gotówką.

Orlen paczka daje też możliwość śledzenia przesyłki, tak aby można było w dowolnej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się nasz pakunek i na kiedy zaplanować odbiór w kiosku. Kontrolę ułatwi nam przeglądarka, jaką znajdziemy na stronie brokera. Globkurier.pl pozwala cały czas śledzić paczkę za pomocą wpisania numeru listu przewozowego. W efekcie uzyskujemy informacje o przesyłce, jaką nadaliśmy i jaką chcemy odebrać. Z pomocą jednego kliknięcia skontrolujemy cały proces.

Orlen paczka to nowoczesna usługa, która  zyskuje coraz większe uznanie na rynku. Od tej pory nadawanie i odbieranie niewielkich pakunków przebiega sprawnie i łatwo, a my cieszymy się oszczędnością czasu i kosztów. Nawet biznesowi klienci skorzystają z takiej opcji i z wielu rabatów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here