Jakie zalety ma filtr nakranowy?

0
326
Filtr nakranowy

Woda odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu, dlatego warto zadbać o jej wysoką jakość. Dzięki temu sięganie po nią i nawadnianie się będzie przychodziło z łatwością. A jak sprawić, żeby woda kranowa była pozbawiona zanieczyszczeń i chloru, który może odpowiadać za jej specyficzny zapach i smak? Wystarczy zaopatrzyć się w filtr nakranowy, który jest łatwy w montażu i powoduje, że bez obaw można pić wodę bez wcześniejszego przegotowania.

Wygoda i oszczędność w jednym

Kupując wodę butelkowaną, trzeba nie tylko za nią zapłacić, ale jeszcze dźwigać ciężkie butelki, aby przynieść je do domu. Pomijając już fakt, że butelki PET wydzielają mikroplastik, który wraz z wodą trafia do organizmu i nie jest obojętny dla zdrowia. A wystarczy zakupić filtr nakranowy, taki jak np. https://www.zdroweimarkowe.pl/product-pol-125-Filtr-nakranowy-Quatorfilter.html, żeby mieć zdrową i o wiele tańszą wodę w zasięgu ręki. Zamontowanie filtra Quatorfilter, który posiada certyfikat FDA oraz BPA Free, jak również SGS i ISO-9000, zajmuje dosłownie kilka minut, po których można odkręcić kran i korzystać z wody wolnej od zanieczyszczeń. Specjalna konstrukcja nowoczesnego filtra nakranowego ma za zadanie między innymi zmiękczyć wodę, usunąć metale ciężkie, pestycydy czy zniwelować zawartość chloru. Zakup filtra, o którym mowa, to wydatek rzędu około osiemdziesięciu złotych, co jest bardzo niewielką kwotą – zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że wymieniać należy go raz na pół roku lub po zużyciu około siedmiuset pięćdziesięciu litrów wody.

Konstrukcja filtra stanowiąca o jego skuteczności

Zanim filtry nakranowe Quatorfilter trafiły do masowej produkcji, najpierw przeszły szereg testów, które potwierdziły ich wysoką jakość, a wpływ na nią ma przede wszystkim konstrukcja, na którą składa się aż pięć warstw filtrujących, takich jak siatki ze stali nierdzewnej, filtra KDF 55, siarczanu wapnia, węgla aktywnego oraz membrany ceramicznej. Warto też podkreślić, że filtry Quatorfilter posiadają w zestawie trzy przejściówki, dzięki czemu z powodzeniem można je zamontować na różnego rodzaju kranach – tych bezgwintowych, a także z gwintami o średnicy 22 mm oraz 24 mm.

Filtry nakranowe to nowoczesne urządzenia o przystępnej cenie, która pozwalają na szybkie i łatwe uzdatnienie wody, poprawiając tym samym jej jakość i walory smakowe. Do zalet filtrów zalicza się też prosty montaż oraz niewielkie rozmiary. Zaopatrzyć można się w nie bez wychodzenia z domu – dokonując zamówienia online. Wysoka jakość wody kranowej to przede wszystkim brak zanieczyszczeń, a zatem zakup filtra nakranowego to inwestycja w zdrowie swoje i pozostałych domowników!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here