Fryzury na wesele krótkie włosy

0
1819
Fryzury na wesele krótkie włosy

Długie włosy dają zdecydowanie więcej możliwości od tych krótkich. Są niekończącą się skarbnicą inspiracji dla wszystkich fryzjerów, którzy mogą je dowolnie upinać, czesać i układać, za każdym razem uzyskując inne ciekawe efekty wizualne. Nie każda kobieta chce jednak albo jest w stanie stać się posiadaczką długich pięknych pasm. Włosy, które z natury są cienkie lub często wypadają, o wiele lepiej będą się układać w krótszych fryzurach, bo nawet jeśli jakimś cudem ich posiadaczce uda się je zapuścić, zaczną one smętnie przylegać do twarzy, nie dając wcale dobrego efektu. Całe szczęście odrobina kreatywności i wyobraźni wystarczy do tego, by nawet z najkrótszych pasm utworzyć wyjątkowo efektowną kompozycję. Jakie fryzury na wesele krótkie włosy sprawdzą się więc najlepiej? Jakie upięcia polecane są przyszłym pannom młodym o krótszych lub średniej długości włosach?

Z każdych włosów można uzyskać zachwycającą i olśniewającą fryzurę. Długość pasm nie jest przecież jedynym czynnikiem decydującym o atrakcyjności upięcia. Najważniejszy jest sam pomysł. Jeśli będzie kreatywny i dobrze dopasowany do rodzaju i długości pasm, efekt końcowy zawsze okaże się zadowalający i w pełni satysfakcjonujący. Z krótkich włosów da się utworzyć naprawdę wyjątkowe fryzury weselne, których największą wartością okażą się subtelnie podkręcone pasma i dodatkowe zdobnicze dekoracje, takie jak spineczki, klamerki bądź zdobnicze wsuwki. Większość pań przygotowujących się do swojego wesela decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnych zakładów fryzjerskich i to właśnie w nich próbują utworzyć na swojej głowie zachwycające i efektowne upięcie, ale równie dobrym pomysłem będzie próba samodzielnego wykonania ciekawej fryzury. Nawet bez specjalnego talentu i wyjątkowych zdolności artystycznych można ją przygotować i to w ciągu zaledwie jednej godziny. A ćwicząc takie upięcie kilka dni, każda kobieta nabierze takiej wprawy, że w dniu swojego ślubu przygotuje się do wyjścia w ekspresowym tempie – w przeciągu zaledwie trzydziestu minut!

Tworzenie fryzury na wesele krótkie włosy należy oczywiście rozpocząć od dokładnego umycia pasm i skóry głowy. Na oczyszczone już kosmyki warto nałożyć jakąś odżywkę bądź maskę, która delikatnie je dociąży, pięknie nabłyszczy i przede wszystkim sprawi, że staną się one bardziej podatne na układanie. Włosy będą kręcone, dlatego po tej standardowej pielęgnacji trzeba je też przygotować na kontakt z wysokimi temperaturami. Specjalny spray ochronny stworzy na ich powierzchni barierę ochronną, dzięki czemu pasma nie będą się palić podczas oddziaływania na nie prostownicą czy lokówką. Teraz czas na kręcenie! Z pomocą lokówki pasma należy lekko i subtelnie zakręcić, następnie przeczesując je palcami dłoni lub zwykłym grzebieniem, aby złagodzić sztuczność loków i uzyskać bardziej naturalny efekt. Wszystkie włosy należy zebrać następnie w tył i spiąć je z obu stron małymi klamerkami lub wsuwkami. Fryzurę można utrwalić lakierem lub pianką do włosów. Dzięki temu będzie wyglądać wspaniale przez cały czas trwania imprezy!

zespolnapiecia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here