Trendy ogród? Wybierz inteligentne oświetlenie od Philips Hue!

0
1538
Trendy ogród? Wybierz inteligentne oświetlenie od Philips Hue!

Inteligentne rozwiązania w domach stają się coraz bardziej powszechne. Podczas budowy oraz remontów coraz częściej stosuje się rozwiązania pozwalające na automatyczne bądź zdalne sterowanie ogrzewaniem, elektryką, a nawet poziomem uchylenia okien. Nie każdy jednak wie, że takie rozwiązania można też zastosować w ogrodzie, chociażby do sterowania oświetleniem.

Inteligentne oświetlenie- co to takiego?

Inteligentne oświetlenie dla domu i ogrodu to różnego rodzaju systemy pozwalające na sterowanie oświetleniem, włączanie o odpowiednich porach lub po prostu gdy na dworze robi się ciemno ustalanie jego natężenia, a często nawet barwy. Do takich systemów należy inteligentne oświetlenie Philips Hue, który pozwala łatwo sterować światłem. Ale to nie jedyna zaleta tego systemy, nie dość że dzięki zmianie ustawień w oświetleniu pozwala on wpływać na atmosferę panującą w domu i ogrodzie to jeszcze oferuje klientom szeroki asortyment lamp zewnętrznych.

Jak dzięki odpowiedniemu oświetleniu ożywić ogród lub balkon?

Choć nadal jesteśmy przyzwyczajeni, że oświetlenie w domu czy ogrodzie można co najwyżej włączyć lub wyłączyć, to nowoczesne rozwiązana pozwalają inaczej spojrzeć na ten temat. Wiadomo, że odpowiednie oświetlenie może zmienić atmosferę, a dziś umożliwia nam to jeden odpowiednio zaprojektowany zestaw lamp zewnętrznych. Inteligentne oświetlenie Philips Hue pozwoli nam nie tylko zmniejszyć należenie światła i zmienić jego barwę na cieplejszą, gdy chcemy odpocząć w zaciszu naszego ogrodu. Możemy również zmienić aranżację dzięki wykorzystaniu 16 mln kolorów, a co ważne nie musimy wszystkiego ustawiać sami, bo Philips w zestawie dodaje też gotowe aranżacje świetlne. By skorzystać z tego systemu najlepiej odwiedzić stronę autoryzowanego dystrybutora Philips Hue, czyli sklep internetowy https://iluve.com.

Nowoczesne i praktyczne rozwiązania już od progu

Zmiana oświetlenia nigdy nie była tak łatwa, już nie musisz szukać włącznika po omacku. Wracając do domu możesz ustawić sobie włączenie oświetlenia na podjeździe i przy wejściu do drzwi. Dzięki temu parkowanie będzie jeszcze łatwiejsze. Automatyczne sterowanie światłem wpływa też na poprawę bezpieczeństwa, dzięki temu można ustawić włączanie i wyłączanie świateł gdy nie ma nas w domu. Co ważne można tym sterować także spoza domu, czyli z takiej dodatkowej ochrony można skorzystać także przy nagłych wyjazdach. Przecież nie wszyscy muszą wiedzieć o tym, że dom stoi pusty.

Zabawa kolorami

Inteligentne rozwiązania pozwalają dobrać oświetlenie niezależnie od okazji, zarówno na romantyczną kolację, przyjęcie dla dzieci czy czas relaksu. Dzięki inteligentnemu oświetleniu Philips Hue możliwa jest fascynująca zabawa kolorami, w której ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Warto spróbować zmienić natężenie światła i kolory w zależności od okazji i nastroju, dzięki temu nasz ogród, niby stale taki sam, a pokaże nam nowe oblicza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here